• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery Back-Lock Camo (MT-087C3)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Wyjątkowo mocny nóż taktyczny z blokadą typu back-lock nawiązujący projektem do noży wojskowych Extrema Ratio. Zwraca uwagę estetyczna powłoka w kamuflażu Real-Tree.

Ergonomiczną rękojeść o konstukcji integralnej wykonano z dwóch masywnych aluminiowych odlewów, wewnątrz których umieszczono oś obrotu głowni oraz stalowy mechanizm blokady. Pewność i bezpieczenstwo chwytu poprawiają wycięcia pod palce, karbowane oparcie pod kciuk oraz karbowany występ rękojeści pełniący funkcję jelca. W tylnej części rękojeści umieszczono otwór do przewlekania linki zabezpieczającej bądź rzemienia a także stalowy zbijak do szyb.
Głownię o profilu clip-point wykonano ze stali nierdzewnej 440, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono obustronny kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż zarówno prawą jak i lewą ręką.
W pozycji otwartej głownia blokowana jest masywną blokadą typu back-lock.

Wygodne przenoszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość głowni: 95 mm
Grubość głowni: 4 mm
Stal: 440A
Ostrze: gładkie
Rękojeść: aluminium
Blokada: Back-Lock
Otwieranie: kołek
Długość całkowita: 223 mm
Producent: Master Cutlery, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

T-Shirt Surplus Urban Camo (10.6001.26)

Bawełniana koszulka z krótkim rękawem w kamuflażu miejskim urban camo.

Dostępne rozmiary S - XXL.

Producent: Surplus, Niemcy

 
Pokrowiec wodoszczelny Source 0,5 l na pas

O tym, jak istotne podczas podróżowania jest zabezpieczenie najważniejszych dokumentów i akcesoriów przekonał się każdy. Nieprzyjemności

 
Stacja ładująca CO2 - przetoczka (620206) Przetoczka do CO2 pozwalająca na przelanie płynnego dwutlenku węgla z przemysłowej butli z zaworem i gwintem DIN do małej butli zarówno z zaworem
 

Czy wiesz, że...

Nieśmiertelnik, to kawałek blachy, na której znajdują się wypisane informacje o jego właścicielu, takie jak: nazwisko, imię, grupa krwi. Jest on wykorzystywany w celu zidentyfikowania rannego lub zmarłego żołnierza.