• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery Folder Wood (MT-033)




Kliknij aby zobaczyć cenę.

Mocny, uniwersalny nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery wyróżniający się niepełnymi drewnianymi okładzinami na stalowej rękojeści. Blokowane ostrze wykonano ze stali nierdzewnej 440A.

Mimo klasycznego wyglądu model ten posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Rękojeść opiera się na szkielecie z grubych stalowych płytek, natomiast okładziny z drewna jedynie poprawiają chwyt. Całość skręcono śrubami.
Głownię o profilu recurve-drop-point wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż jedną ręką, W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą liner-Lock o znacznej grubości.

Wygodne przenoszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 90 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Otwierania: kołek w głowni
Blokada: liner-lock
Rękojeść: stal nierdzewna oraz drewno
Długość całkowita: 200 mm
Waga noża: 160 g
Producent: Master Cutlery, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jednym z największych plusów używania noży składanych jest wygoda stosowania: wyciągasz ostrze z obudowy i masz doskonałe narzędzie tnące. Po wykonaniu zadania, ostrze bezpiecznie chowasz, a całość dyskretnie nosisz w kieszeni i zawsze masz pod ręką. Jeżeli nie masz jeszcze noża składanego, tutaj kupisz wymarzony model – polecamy!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Multitool Joker Brelok (JKR35)

Mikro-kombinerki wielofunkcyjne hiszpańskiej firmy Joker w całości wykonane ze stali nierdzewnej.

Po złożeniu mogą służyć jako atrakcyjny

 
Maczeta Ka-Bar Machete Cutlass (1248)

Maczeta amerykańskiej firmy Ka-Bar. Wytrzymałość klingi pozwala z powodzeniem wykorzystywać ją do większości prac polowych: od wycinania trzcin

 
Miecz MC Bride's Sword Katana (SW-320H) Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 420J2, na
 

Czy wiesz, że...

Lakrymator to fachowa nazwa gazu łzawiącego, czyli środka wywołującego pieczenie oczu oraz utrudniającego oddychanie. Gaz pieprzowy jest jedną z najpopularniejszych substancji tego typu. W naszym kraju możemy posiadać taką broń bez żadnego zezwolenia, o ile mamy ukończone 18 lat.