• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery G-10 Folder Recurve (MT-025)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery. Posiada ostrze typu recurve wykonane ze stali 440. Przed niekontrolowanym otwarciem się klingi chroni blokada liner lock. Rękojeść wykonana jest z włókna G-10. Nóż wyposażony jest w stalowy klips do noszenia oraz w system otwierania jedną ręką za pomocą bolca umieszczonego na klindze (thumb stud).

Dane techniczne:
Długość głowni: 85 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Rękojeść: G-10
Blokada: liner lock
Otwieranie: kołek / thumb stud
Długość całkowita: 200 mm
Waga noża: 110 g
Producent: Master Cutlery, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Anics Berkut A-1001 4,5 mm

Do złudzenia przypominający broń bojową pistolet, strzelający zarówno śrutem: kulistym (typ BB) jak i  grzybkowym (typ Diabolo) z

 
Spodnie Surplus Vintage Premium Olive (53597.61) Wygodne, szerokie spodnie-bojówki z mocnej bawełny o wysokiej gramaturze. Bardzo solidnie uszyte.

Spodnie zostały fabrycznie sfatygowane
 
Noktowizor Bushnell 2,5x42 (26-0100) Wzmacniacz obrazu I, który pozwoli widzieć w ciemnościach (bez mgły i deszczu) obiekty odległe nawet o 200 metrów! Zupełne ciemności
 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.