• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery MINI-MOHAWKE (TA-2A)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery zaprojektowany przez Toma Andersona, znanego projektanta noży. Posiada ostrze typu clip point wykonane ze stali 440, częściowo ząbkowane. Przed niekontrolowanym otworzeniem się klingi chroni blokada liner lock. Rękojeść wykonana jest z aluminium. Nóż jest wyposażony w stalowy klips do noszenia oraz w system otwierania jedną ręką.

Dane techniczne:
Stal: 440
Ostrze: clip point
Blokada: liner lock
System otwierania jedną ręką: otwór w klindze
Długość ostrza: 80 mm
Długość całkowita: 180 mm
Rękojeść: aluminium
Waga noża: 80 g
Producent: Master CutleryDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Joker JKR113

Średniej wielkości, uniwersalny nóż składany charakteryzujący się motywem myśliwskim oraz ozdobnymi okuciami na rękojeści. Idealny wybór

 
Miecz Master Cutlery Bill's Sword SW-320E

Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery. Jest to wierna replika miecza używanego przez Billa z filmu "Kill

 
Wiatrówka Gamo TAC 82X 4,5 mm (6111387)

Przywodząca na myśl pistolety hush puppy wiatrówka z gwintowaną, długą (205 mm) lufą objętą dociążnikiem imitującym tłumik dźwięku.

 

Czy wiesz, że...

Aby przymocować lunetę do wiatrówki będziesz potrzebował montażu. Aby odpowiednio go dobrać będą potrzebne Ci informacje o rodzaju karabinka oraz wymiarach szyny i lunety. Montaże dzielimy na jednoczęściowe (dla broni o średniej i dużej mocy) oraz dwuczęściowe.