Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery Mohawk (TA-1)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Uniwersalny nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery zaprojektowany przez znanego projektanta noży Toma Andersona.

Rękojeść noża składa się ze stalowego szkieletu, do którego przytwierdzono za pomocą śrub okładziny z włókna węglowego oraz stalowe wzmocnienia przy osi obrotu głowni.

Głownię o profilu clip-point wykonano ze stali nierdzewnej 440A, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni znajduje się otwór pod kciuk, dzięki któremu możliwe jest szybkie otworzenie noża jedną ręką. W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą typu liner-lock

Wygodne codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Dane techniczne:
Długość głowni: 90 mm
Stal: 440A
Ostrze: gładkie
Otwieranie: otwór w ostrzu
Blokada: liner lock
Rękojeść: stal+carbon fiber
Długość całkowita: 210 mm
Waga noża: 110 g
Producent: Master Cutlery, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Polecamy

Wiatrówka BSA Ultra 4,5 mm Multishot Opracowany na bazie karabinka BSA Hornet krótki, bo mierzący zaledwie 82 cm, karabinek BSA Ultra jest najkrótszą wiatrówką PCP
 
Wiatrówka Diana-21 Panther 4,5 mm Wariant podstawowego modelu klasycznie łamanej wiatrówki o lufie gwintowanej kaliber 4,5 mm niemieckiego producenta wiatrówek sprężynowych.
 
Nóż do rzucania Joker (LL63) Nóż przeznaczony do rzucania. Wykonany ze stali 420. Specjalne obustronnie wklęsłe ostrze gwarantuje łatwość wbijania się w przeszkodę wykonaną
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Wiatrówka to popularna nazwa karabinu lub pistoletu pneumatycznego. Jest głównie używana w sporcie, rekreacji, a także przy polowaniu na niewielką zwierzynę. Amunicją do tego typu broni jest śrut, a do wystrzelenia pocisku używany jest dwutlenek węgla lub sprężone powietrze.

Ze świata