• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Master Cutlery VALKYRE (TA-17A)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery zaprojektowany przez Toma Andersona, znanego projektanta noży. Posiada ostrze typu warncliff wykonane ze stali 440. Przed niekontrolowanym otworzeniem się klingi chroni blokada liner lock. Rękojeść wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego ABS. Zaletą jest 5 fluorescencyjnych (świecących w ciemności) punktów, umieszczonych po obu stronach rękojeści.
Nóż posiada metalowy klips ułatwiający noszenie w kieszeni.
W zestawie otrzymujemy specjalny kluczyk, za pomocą którego możemy regulować, stosownie do swoich potrzeb, siłę otwierania się klingi.
Nietypowy kształt klingi, pozwala otworzyć nóż jedną ręką.

Dane techniczne:
Stal: 440
Ostrze: warncliff
Blokada: liner lock
Długość ostrza: 90 mm
Długość całkowita: 200 mm
Rękojeść: ABS
Waga noża: 120 g
Producent: Master CutleryDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Bluza Helikon ACU Combat Shirt wz.93 leśny "PANTERA" (KO-CS2-PO-04) Bluza ACU (Army Combat Uniform) wykonana w barwach leśnego kamuflażu wz.93 Pantera stosowanym przez Polskie Siły Zbrojne.

Bluza charakteryzuje
 
Niezbędnik Baladeo Red (ECO101) Niezwykle solidny niezbędnik francuskiej firmy Baladeo, wykonany z nierdzewnej stali, do której przytwierdzono czerwone okładziny. Dzięki temu
 
Wiatrówka Crosman 781 AK 4,5 mm

Zestaw amerykańskiej firmy Crosman. Idealny dla początkujących strzelców. W skład zestawu wchodzą:

- wiatrówka gładkolufowa

 

Czy wiesz, że...

Celownik optyczny, czyli popularna luneta, składa się z obiektywu, okularu oraz systemu odwracającego. Proste urządzenia nie mają regulacji, te bardziej złożone oferują możliwość zmiany położenia i powiększenia. Karabin z takim sprzętem optycznym nazywany jest potocznie snajperką.