• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Smith&Wesson SWAT Medium Framelock (3400)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Poręczny, średnich rozmiarów nóż codziennego użytku, charakteryzujący się łatwą w czyszczeniu, wytrzymałą konstrukcją. Odpowiednik noża Camillus CUDA EDC.

Rękojeść noża o konstrukcji integralnej wykonano z dwóch grubych, żebrowanych płytek ze stali nierdzewnej, które połączono śrubami torx. Mimo braku wkładek antypoślizgowych rękojeść jest wygodna i pewnie leży w dłoni. W tylnej części rękojeści umieszczono otwór do przewlekania linki zabezpieczającej bądź rzemienia.
Głownię o profilu clip-point wykonano ze stali nierdzewnej 440, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono obustronny kołek pod kciuk, dzięki któremu można bez problemu otworzyć nóż zarówno prawą jak i lewą ręką.
W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą frame-lock, której wytrzymałość i niezawodność gwarantuje znaczna grubość skrzydełka blokującego.
Wygodne przenoszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.

Model 3400 doskonale sprawdzi jako miejski nóż składany a także - dzięki wytrzymałości i łatwości czyszczenia - podczas wszelkich terenowych wypadów.

Dane techniczne:
Długość głowni: 82 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Rękojeść: stal nierdzewna
Blokada: frame-lock
Otwieranie: kołek
Długość całkowita: 184 mm (rozłożony)
Masa: 119 g
Producent: Smith&Wesson, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw zębatek High Speed SHS 18:1 v2/v3

Bardzo wytrzymałe, stalowe zębatki wykonane z użyciem maszyny CNC, co jest gwarancją wysokiej jakości produktu zapewniającego bezawaryjną i sprawną

 
Lornetka Bushnell Hemisphere 8-20x25 (16-8205) Jedna z najnowszych propozycji amerykańskiego producenta optyki firmy Bushnell. Optyka urządzenia (soczewki, pryzmaty) zostały wykonane ze szkła o
 
Nóż składany Leatherman Expanse E33T (861111)

Eleganckie połączenie kompaktowego noża składanego z funkcjonalnościami typowymi dla multitooli.

 


Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się sprawną wiatrówką jak najdłużej, należy poświęcić trochę czasu na jej konserwację. Ważne jest przechowywanie broni w suchym miejscu. Powinniśmy także czyścić wnętrze lufy wyciorem i co jakiś czas dokonywać smarowania.