Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż Smith&Wesson Bush Hog Kukri
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Nowoczesny, wysoce funkcjonalny nóż/maczeta firmowany przez renomowanego amerykańskiego producenta broni Smith&Wesson.

Głownię o profilu recurve/kukri wykonano ze stali nierdzewnej 440, którą pokryto matowo-czarną powłoką epoksydową. Ostrze wyprowadzono szlifem płaskim-pełnym.

Rękojeść wykonano z wysokiej jakości gumy, która skutecznie tłumi uderzenia i zapewnia dobre właściwości antypoślizgowe. Bezpieczeństwo i pewność chwytu dodatkowo poprawiają poprzeczne nacięcia na rękojeści oraz otwór do przewlekania linki zabezpieczającej lub rzemienia.

W komplecie wytrzymała nylonowa kabura umożliwiająca noszenie noża przy pasie.

Dane techniczne:
Długość głowni: 304 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Rękojeść: guma
Pochwa: nylon
Długość całkowita: 440 mm
Masa: 600 g
Producent: Smith&Wesson, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Polecamy

Wiatrówka Crosman Quest 5,5 mm Silna, klasycznie łamana wiatrówka wyposażona w stoper do przyrządów optycznych. W regulowanych przyrządach celowniczych wykorzystano
 
Karabinek szturmowy AEG Colt M4 S.I.R. (ICS-26)

Strzelająca zarówno ogniem ciągłym, jak i pojedynczym, replika M4A1 wykonana z wytrzymałego metalu. Uwagę zwraca wierne odwzorowanie detali,

 
Kolanko do magazynka Kolanko posiada wkręty krzyżakowe, które pozwalają na dokładne i mocne zamocowanie do markera.UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych.

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Istnieje co najmniej kilka podstawowych typów ostrzy. Każdy ma swoje zalety i specjalne przeznaczenie. Na przykład warncliff sprawdza się przy struganiu i cięciu precyzyjnym, dagger stosowany jest w nożach wojskowych i służących do samoobrony, a trialing point znalazł zastosowanie w sprzęcie do skórowania.

Ze świata