• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

O nas

www.Militaria.TM.pl to serwis tworzony przez pasjonatów militariów i internetu.

Nasz serwis powstał w 2003 roku, a od 2004 roku jesteśmy partnerem firmy Militaria.pl. Od 2004 roku koncentrujemy się na promowaniu produktów dostępnych w internetowych sklepach militarnych. Najnowsza wersja serwisu otwiera przez Wami możliwość zamieszczania artykułów, zdjęć militarnych oraz komentowania produktów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia serwisu www.Militaria.TM.pl

Niniejszy serwis jest serwisem partnerskim firmy TM - właściciela sklepu Militaria.pl. Prezentowane tu produkty dostępne są w sprzedaży bezpośredniej, bądź wysyłkowej w sklepie Militaria.pl. Jako partner, pomagamy w odnalezieniu interesujących Państwa produktów w sklepie firmy TM. Nasz serwis nie jest stroną w transakcji.
Mimo dołożenia największych starań, aby treści prezentowane w niniejszym serwisie były aktualne, nie możemy tego zagwarantować. Prosimy zatem przed dokonaniem zakupu w sklepie Militaria.pl, zapoznać się jeszcze raz dokładnie z opisem towaru.
Wszystkie konkursy i promocje prezentowane w naszym serwisie, ogranizowane są przez nas, a nie przez sklep internetowy Militaria.pl.

Dzięki nowelizacji ustawy o broni i amunicji, od 1 stycznia 2004 r. można kupić wiatrówki z lufą gładką lub gwintowaną o energii pocisku poniżej 17J (dżuli), BEZ ZEZWOLENIA dla osób pełnoletnich. Nie czekaj - przejrzyj militaria już teraz i skorzystaj zej specjalnej oferty cenowej sklepu Militaria.pl. Militaria - i wiatrówki teraz naprawdę w niepowtarzalnej cenie.
W niedługim czasie po wejściu w życie nowej ustawy, pojawiły się na polskim rynku krótkie modele broni pneumatycznej, czyli pistolety wiatrówki. W tym serwisie przedstawiamy Państwu ofertę najlepszych modeli renomowanych firm (m.in. Anics, Baikal, BSA, Air Arms, Diana). Doskonałe zarówno do strzelania precyzyjnego, jak i szybkiego. Dostępne są one bez zezwolenia jednak posiadacz musi mieć ukończone 18 lat.

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Spyderco Military (C36GPE)

Jeden z flagowych modeli renomowanej amerykańskiej firmy Spyderco, pioniera w produkcji wysokiej jakości noży składanych. C36 Military znajduje

 
Osłona na okular Butler Creek Flip-Open

Zakrywka na szkła okularu celownika optycznego, wyprodukowana przez amerykańską firmę Butler Creek, skutecznie chroniąca soczewki przed zabrudzeniem,

 
Celownik optyczny Bushnell Elite 4200 4-16x50 (42-4165M) Luneta firmy Bushnell z serii 4200, cechującej się najwyższą jakością wykonania. Lunetę wyposażono w krzyż typu "Multi-X" służący
 

Czy wiesz, że...

Lornetki dzielą się na trzy rodzaje. W lornecie prostej rozstaw obiektywów jest taki sam jak oczu człowieka. Tego typu rozwiązanie stosuje się już bardzo rzadko. W lornecie pryzmatycznej szerszy rozstaw jest niwelowany przez zamontowane pryzmaty. Tak działa większość współczesnych przyrządów. Trzecim rodzajem są urządzenia peryskopowe.