Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ochraniacz łokcia Hatch XTAK 150
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Nałokietnik wykonany z myślą o żołnierzach i funkcjonariuszach, którzy z racji pełnionej służby mogą być narażeni na urazy łokcia, a zwłaszcza na pęknięcie rzepki łokcia lub jego bolesne obicie.

Ochraniacz składa się z dwóch zasadniczych części:
- systemu nośnego,
- pancerza.

System nośny, to miękka, profilowana nakładka na łokieć mocowana elastycznymi taśmami spandex (gumowe taśmy blokowane rzepem velcro), przez co idealnie dopasowuje się ona do kształtu ręki. Od wewnątrz znajduje się wyściółka CoolMax zapewniająca uczucie chłodu i wymianę powietrza, a utrzymywanie na właściwym miejscu zapewnia warstwa materiału antypoślizgowego. Impet uderzenia łokciem jest wytłumiany przez wewnętrzną warstwę pianki EVA.

Pancerz to uformowane w kształt X tworzywo sztuczne TPU (Thermal Plastic Urethane) - lekkie i sztywne. Podstawowym zadaniem jest utworzenie bariery ochronnej podczas energicznego padu, czy to podczas przyjmowania postawy strzeleckiej leżąc, czy podczas czołgania się.

Tego typu środki ochrony osobistej stanowią pancerz współczesnego wojownika. O ile już nie tylko ryzyko postrzału stanowi zagrożenie na współczesnym polu walki, to większość kontuzji żołnierze odnoszą właśnie wskutek braku podobnych pancerzy. Niechroniony staw może skutecznie wyłączyć żołnierza z działań bojowych, zaś jego kolegów obciążyć konwojowaniem kontuzjowanego, wyłączonego z walki kolegi.

Nałokietnik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Kolor: czarny
Materiał: TPU, Cordura, CoolMax
Producent: Hatch Corporation, USA

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym miejscu możesz kupić kompletne zestawy odzieżowe, albo dobrać pojedyncze sztuki ubrań o charakterze militarnym lub stylizowanym na wojskowy. Każda sztuka odzieży została wykonana z przyjaznych ciału, wysokojakościowych materiałów. Doskonałe wzornictwo i świetnie dobrane fasony – sprawdź!

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Diana-34 Classic Compact 4,5 mm Precyzyjnie wykonana i niezwykle mocna wiatrówka o klasycznie łamanej, gwintowanej lufie przeznaczona dla zaawansowanych strzelców.
 
Smar Hege Smoke Ex 500 ml (390075)

Koncentrat płynu do mycia broni Smoke Ex zawiera detergenty do czyszczenia i tłuszcz do konserwacji. Stosowany do konserwacji utrudnia odkładanie

 
Nóż Cold Steel Bird & Trout 20BTJ Nóż Bird & Trout jest nowoczesną wersją klasycznego modelu używanego przez myśliwych i wędkarzy od ponad 100 lat. Sekretem jego dużej popularności
 

Czy wiesz, że...

Wiatrówka to popularna nazwa karabinu lub pistoletu pneumatycznego. Jest głównie używana w sporcie, rekreacji, a także przy polowaniu na niewielką zwierzynę. Amunicją do tego typu broni jest śrut, a do wystrzelenia pocisku używany jest dwutlenek węgla lub sprężone powietrze.