Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ochraniacz słuchu Deben Slim Passive

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Pasywne słuchawkowe ochraniacze słuchu o profilu umożliwiającym wygodne złożenie się do strzału z broni długiej.

Ochraniacze słuchawkowe skutecznie chronią narząd słuchu przed uszkodzeniem w wyniku oddziaływania hałasu o zbyt dużym natężeniu. Elastyczne i regulowane mocowanie zapewnią komfort użytkownikom o różnej wielkości głowy.

Producent: Deben, Wlk. Brytania

 Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Z najlepszej nawet wiatrówki nie będzie się dobrze strzelać, jeśli nie dokupi się odpowiedniego osprzętu do posiadanego typu broni. By móc pewnie i bezawaryjnie strzelać z posiadanej broni, warto zaopatrzyć się w szereg akcesoriów dodatkowych. Zapraszamy do odwiedzenia tego działu – jest w czym wybierać!

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Polecamy

Muszkiet Springfield mod.1842 kal.69 (900.000)

Replika ostatniego muszkietu kapiszonowego kaliber .69 w eleganckim i mocnym łożu orzechowym. Długa na ponad metr lufa osadzona jest w wykonanym

 
Wiatrówka Crosman Quest 5,5 mm Silna, klasycznie łamana wiatrówka wyposażona w stoper do przyrządów optycznych. W regulowanych przyrządach celowniczych wykorzystano
 
Nóż składany Ka-Bar Maserin ClipPoint (KM231T) Nóż o włoskiej linii stylistycznej, wyposażony w głownię typu "clip blade". Szybkie i łatwe otworzenie noża następuje, dzięki
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Tłumik jest urządzeniem mocowanym na lufie, którego zadanie to zmniejszenie hałasu towarzyszącego wystrzałowi. Jego działanie polega na zmniejszeniu ciśnienia i ochłodzeniu wylatujących gazów prochowych, a także przedłużeniu czasu trwania całego procesu.

Ze świata