• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ogrzewacz chemiczny Heat Factory do stóp (1958)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Para jednorazowego użytku wkładek do butów, dzięki którym rozgrzejesz zmarznięte stopy nawet w największy mróz. Skład chemiczny dobrano w taki sposób, aby wewnątrz buta wytwarzały ciepło (38-41 st. C). Po wyjęciu na świeże powietrze może rozgrzać się nawet do temperatury 70 st C.

Uwaga:
> - nie wolno stosować na gołą skórę ani w miejscach szczególnie wrażliwych na temperaturę (dół łokciowy, kolanowy, pachy i pachwiny) a także na mocno zmarznięte dłonie.
- wkładki do butów wymagają ograniczonego dopływu powietrza, akurat takiego, jaki jest wewnątrz butów. Większy dopływ powietrza może przyspieszyć reakcję chemiczną: podnieść wytwarzana temperaturę nawet do 70 st. C oraz skrócić czas działania.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją

Producent: HEAT Factory, Japonia  

Podobne produkty:

Ogrzewacz chemiczny Heat Factory mały (5043)

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Celownik optyczny Hawke Airmax 3-9x50 (HK3212)

Celownik optyczny angielskiej firmy Hawke dedykowany dla strzelców z broni pneumatycznej. Oferuje zmienne powiększenie 3-9x

 
Multitool Joker Brelok (JKR35)

Mikro-kombinerki wielofunkcyjne hiszpańskiej firmy Joker w całości wykonane ze stali nierdzewnej.

Po złożeniu mogą służyć jako atrakcyjny

 
Celownik optyczny Bushnell Elite 4200M 6-24x40 (426242M) Luneta firmy Bushnell z serii 4200, cechującej się najwyższą jakością wykonania. Lunetę wyposażono w krzyż typu "Mil-Dot" służący
 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.