Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ogrzewacz chemiczny Heat Factory wkład (19483)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

3 komplety jednorazowego uzytku wkładów do wkładek do butów Heat Factory 1460L oraz 1460M. Skład chemiczny dobrano w taki sposób, aby wewnątrz buta wytwarzały ciepło (38-41 st. C) przez ok. 6 godzin. Po wyjęciu na świeże powietrze może rozgrzać się nawet do temperatury 70 st C.

Sposób użycia:
1. wyjmij wkładki z opakowania
2. nie wstrząsaj, ani nie zgniataj wkładek - dopływ powietrza spowoduje reakcję chemiczną
3. umieść po jednym wkładzie w każdej z wkładek Heat Factory 1460, a następnie umieść wkładki wewnątrz butów

Uwaga:
- nie wolno stosować na gołą skórę ani w miejscach szczególnie wrażliwych na temperaturę (dół łokciowy, kolanowy, pachy i pachwiny) a także na mocno zmarznięte dłonie.
- wkładki do butów wymagają ograniczonego dopływu powietrza, akurat takiego, jaki jest wewnątrz butów. Większy dopływ powietrza może przyspieszyć reakcję chemiczną: podnieść wytwarzana temperaturę nawet do 70 st. C oraz skrócić czas działania.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją

Producent: HEAT Factory, Japonia  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany CRKT Snap Lock 2 (5120)

Ciekawy nóż składany amerykańskiej firmy CRKT charakteryzujący się nowatorskim rozwiązaniem składania i blokowania głowni.

Głownię

 
Wiatrówka Norconia Germany Professional Plus 5,5 mm Udoskonalona wersja popularnej wiatrówki Norconia Germany Professional . Pozostała idea silnej wiatrówki z klasycznie łamaną, gwintowaną
 
Atraktor zapachowy Buck Expert kadzidełka Sarna-Koza (02SSYNRB)

Kadzidła zapachowe przeznaczone do zastosowania w terenie, w którym odbywa się indywidualne polowanie na sarny. Po podpaleniu,

 

Czy wiesz, że...

Air Soft Gun jest repliką broni palnej o oryginalnym rozmiarze, której amunicją są przeważnie plastikowe kulki o wielkości 6mm, rzadziej 8mm. Tak jak w wiatrówkach, pocisk może być wystrzeliwany dzięki energii potencjalnej sprężyny lub gazu. Na innej zasadzie działają modele, gdzie został zastosowany silniczek elektryczny.