Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ogrzewacz chemiczny Heat Factory wkładka (1460M)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Komplet dwóch wkładek do butów z systemem kanalików rozprowadzajacych ciepło po całej powierzchni podeszwy. Na wysokości palców znajduje się miejsce do wsunięcia chemicznego ogrzewacza Heat Factory Mini podnoszącego temperaturę do 38-41 st C.

Wraz z wkładkami otrzymujecie Państwo jednorazowego użytku wkłady ogrzewające. Reakcja chemiczna zachodzi w przypadku dostępu powietrza. Zakres temperatur wytwarzanych to 38 - 41 st. C w warunkach ograniczonej cyrkulacji powietrza panującej wewnątrz buta. Czas działania ok. 6 godzin.

Wkłady można stosować także jako ogrzewacze do dłoni, wnętrza kurtki lub śpiwora. Należy zwrócic uwagę, że w warunkach swobodnej cyrkulacji powietrza reakcja chemiczna zostanie przyspieszona (czas działania ogrzewacza ulegnie skróceniu), a temperatura przezeń wytwarzana może dochodzić do 75 st. C.

Sposób użycia:
1. wyjmij z buta standardową wkładkę
2. przyłóż do niej wkładkę Heat Factory i przytnij dopasowując do rozmiaru buta
3. umieść wkład ogrzewający Mini we wkładce do buta
4. umieść wkładkę w bucie

Uwaga:
Ostrożnie stosować na gołą skórę oraz w miejscach szczególnie wrażliwych na temperaturę (dół łokciowy, kolanowy, pachy i pachwiny) a także na mocno zmarznięte dłonie.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Wkładki można przycinać dostosowując rozmiar wkładki do wielkości buta.

Długość wkładki: 315 mm
Producent: HEAT Factory, Japonia  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Smar do czyszczenia Napier Bore Solvent 50 ml (6014B) Środek do czyszczenia przewodu lufy. Całkowicie usuwa spalone pozostałości prochu - ołów, miedź i azotany zebrane w lufie. Niezbędny w obowiązkowym
 
Nóż składany Joker Madera Roja z latarką (JKR56) Pełnowowymiarowy nóż składany, charakteryzujący sie mocną blokadą oraz niewielką latarką diodową na grzbiecie rękojeści.

Głownię
 
Multitool Leatherman Skeletool (830921)

Jeden z najnowszych modeli renomowanej firmy Leatherman charakteryzujący się lekką, zwartą konstrukcją oraz karabinkowym zapięciem umożliwiającym

 

Czy wiesz, że...

Najbardziej znane scyzoryki produkowane są w Szwajcarii. Ich podstawową częścią jest nóż ze składaną głownią oraz różne narzędzia, na przykład otwieracz do butelek, nożyczki czy korkociąg. Spotyka się nawet scyzoryki, których jednym z elementów jest przenośna pamięć USB.