Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Okulary ochronne Bolle Axis Smoke (AXPSF)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Duże okulary zapewniające ochronę przed jaskrawym światłem, promieniami UV wg. europejskiej normy ochrony przed światłem (EN 172 Solar 100% UV) i posiadają filtr ochronny przed promieniowaniem nadfioletowym.

Element ochronny wykonano z poliwęglanu o wysokiej klasie odporności na uszkodzenia mechaniczne (F). W miejscach styku z ciałem (nasada nosa, skóra nad i za uszami) wykończono antypoślizgową gumą. Zauszniki są regulowane w pionie, co w połączeniu z regulacją wysokości "noska" umożliwia dostosowanie do kształtu i wielkości twarzy, a nawet jej poszczególnych elementów - zatem z wygodnym noszeniem nie powinna miec nawet osoba ze złamanym nosem lub dużymi policzkami.

Szyby powleczone są powłoką zapobiegającą parowaniu oraz zarysowaniu.

Etui z mikrofibry spełnia także rolę miękkiej ściereczki do czyszczenia szyb.

Posiadają certyfikat CE.

Okulary objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: Axis Smoke
Szyba: poliwęglan, przyciemniająca, 2,4 mm,
EN 172 Solar (UV 100%): 5 - 1,4/1,1
Wytrzymałość mechaniczna: F
Oprawa: poliwęglan, zgodne z EN 166, poliwęglan + TPR (zauszniki),
Wytrzymałość mechaniczna: F
Waga: 27 g
Producent: BOLLE, FrancjaDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym miejscu możesz kupić kompletne zestawy odzieżowe, albo dobrać pojedyncze sztuki ubrań o charakterze militarnym lub stylizowanym na wojskowy. Każda sztuka odzieży została wykonana z przyjaznych ciału, wysokojakościowych materiałów. Doskonałe wzornictwo i świetnie dobrane fasony – sprawdź!

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Kompensator Diana 34-45/350

Metalowy, długi na 202 mm kompensator zakładany jest na lufę karabinków, w których możliwe jest zdjęcie muszki. Mocowanie zapewniają

 
Kulki paintballowe Severe Tempest (156005) Mocna kulka o gęstym wypełnieniu w kolorze pomarańczonym. Wykazuje bardzo dobrą donośność i celność. Gruba, twarda skurupka chroni ją przed pękaniem
 
Amunicja kulowa Sauvestre .270 Win.

Francuska firma Sauvestre jest znanym na całym świecie producentem amunicji. Jej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i nowoczesnością.

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.