• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Okulary ochronne Bolle Super Nylsun III Clear (SNPI)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Modne, ultralekkie okulary zapewniające ochronę przed jaskrawym światłem, promieniami UV wg. europejskiej normy ochrony przed promieniowaniem nadfioletowym (EN - 170 UV)

Element ochronny wykonano z poliwęglanu o wysokiej klasie odporności na uszkodzenia mechaniczne (F - obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 45 m/s). Zauszniki są profilowane w celu zapewnienia komfortu i wygody podczas długotrwałego korzystania z ochronników słuchu.

Szyby powleczone są powłoką zapobiegającą zarysowaniu.

Okulary posiadają certyfikat CE.

Okulary objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: Super Nylsun III Clear
Szyba: poliwęglan, 2 mm,
EN 170 UV: 2 - 1,2
Wytrzymałość mechaniczna: F
Zauszniki: nylon, zgodne z EN 166
Wytrzymałość mechaniczna: F
Waga: 23 g
Producent: BOLLE, Francja

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zawieszka na śrut MILITARIA.PL

Oryginalna zawieszka na śrut z logo największej polskiej sieci salonów z bronią bez pozwoleń. Posiada otwory na 50 śrucin kalibru 4,5 lub

 
Przecinacz do nylonowych kajdanek jednorazowych HPE (1207) Mały i lekki przecinacz do kajdanek jednorazowych, tzw. zipek. Może służyć także jako ostrze do awaryjnego cięcia pasów.

Nie zajmuje
 
Czapka wełniana US Army Olive (RT-5779)Czapka wełniana US Army Olive (RT-5779) Czapki typu "doker's cap" szeroko zaczęto stosować w latach 30. XX wieku. Wobec chłodu panujacego w przystaniach, dokach i portach zarządy
 

Czy wiesz, że...

Wiatrówka to popularna nazwa karabinu lub pistoletu pneumatycznego. Jest głównie używana w sporcie, rekreacji, a także przy polowaniu na niewielką zwierzynę. Amunicją do tego typu broni jest śrut, a do wystrzelenia pocisku używany jest dwutlenek węgla lub sprężone powietrze.