Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Okulary ochronne Bolle Viper Clear (VIPPCI)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Ochronne okulary wykonane z poliwęglanu o szerokich szybach profilowanych w taki sposób, aby zabezpieczały oczy z każdej strony, z której może im zagrozić nadlatujący rykoszet, odlamek lub przedmiot mogący zranić oko.

Szkła zapewniają ochronę przed promieniami UV wg. europejskiej normy ochrony przed promieniowaniem nadfioletowym EN 170 UV.

Element ochronny wykonano z poliwęglanu o wysokiej klasie odporności na uszkodzenia mechaniczne (F). Zauszniki mają regulowaną długość, dzięki czemu tę samą parę mogą nosić zarówno dorośli, jak i dzieci.

Szyby powleczone są powłoką zapobiegającą zarysowaniu.

W komplecie otrzymujecie elastyczny pasek na szyję.

Posiadają certyfikat CE.

Okulary objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: Viper Clear
Szyba: poliwęglan, przezroczysta, 2,15 mm,
EN 170 UV: 3 - 1,2
Wytrzymałość mechaniczna: F
Zauszniki: poliwęglan + nylon, EN 166
Wytrzymałość mechaniczna: F
Waga: 25 g
Producent: BOLLE, FrancjaDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Z najlepszej nawet wiatrówki nie będzie się dobrze strzelać, jeśli nie dokupi się odpowiedniego osprzętu do posiadanego typu broni. By móc pewnie i bezawaryjnie strzelać z posiadanej broni, warto zaopatrzyć się w szereg akcesoriów dodatkowych. Zapraszamy do odwiedzenia tego działu – jest w czym wybierać!

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet maszynowy ASG HK MP5A3 (130700)

Airsoftowa replika jednej z wersji MP5 z "amerykańskim" selektorem trybu strzelania pełniącym funkcję blokady spustu. Napędzany ręcznie

 
Amunicja kulowa Barnaul 9,3x64 SP 17,4g Firma Barnaul Ammunition to najbardziej popularny producent amunicji w Rosji. Jej produkty zdobywają bardzo szybko europejskie rynki, w skutek bardzo
 
Paralizator UZI (D350K) Niewielki, lekki i poręczny paralizator przeznaczony głównie dla pracowników ochrony i funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa wystepujących
 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie wiatrówki o energii pocisku niższej niż 17J bez zezwolenia dla osób pełnoletnich. Aby posiadać broń o większej energii, należy ją zarejestrować, co wymaga przedstawienia odpowiednich dokumentów.