• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Adventura

Adventura zajmuje się profesjonalną organizacją i obsługą imprez firmowych, działa na rynku od 2002 roku, a od maja 2009 roku posiada własną bazę, której chlubą jest 7 hektarów pięknego lasu, polana piknikowa i przepływająca w pobliżu rzeka Pilica.
Jak można przeczytać na stronie serwisu internetowego firmy,  Adventura została założona przez ludzi, których dzielą różnice charakterów i właśnie to, napędza zespół do działania... A patrząc na dotychczasowe osiągnięcia, dzieje się na prawdę sporo! Podstawowe kierunki działania grupy Adventura, to organizacja konferencji, wieczorów tematycznych, pikników, wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych oraz team building. Jak zapewniają organizatorzy, każda zabawa dostarcza niezapomnianych wrażeń, jest świetną rozrywką, a jednocześnie pomaga budować silny i zgrany zespół.
Przeglądając listę klientów, którzy wielokrotnie decydowali się na współpracę z firmą Adventura, można śmiało stwierdzić, że organizator ten trafnie rozpoznaje indywidualne potrzeby swoich klientów i zaspokaja je, tworząc satysfakcjonujące scenariusze imprez.
Każdy, kto jest zainteresowany szczegółową ofertą firmy Adventura, powinien odwiedzić stronę internetową https://www.adventura.pl/kontakt/
 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Bushnell Elite E2 10x42 (62-0142) Amerykańska firma Bushnell od lat jest obecna na rynku optyki użytkowej. Znana jest z produkcji wysokiej klasy celowników optycznych, optoelektroniki:
 
Filtr osuszający powietrze Air Arms Dry Pack (Z2128-690)

Filtr osuszający powietrze przeznaczony dla pompki PCP firmy Air Arms. Zabezpiecza cylinder karabinka przed dostawaniem się do niego wilgotnego powietrza.

 
Piersiówka stalowa z okleiną Joker 175 ml (JKR2509)

Piersiówka hiszpańskiej firmy Joker o pojemności 175 ml. Obłożona wysokiej jakości skórzaną okładziną. U góry i dołu okładziny

 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.