Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osełka diamentowa DMT Dia-Sharp Fine (DMTD6F)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Osełka diamentowa amerykańskiej firmy DMT, światowego lidera w tej branży. Wymiary 5 cm x 15 cm, gradacja zbliżona do papieru ściernego nr 600 (miałka).

Niezastąpiona przy ostrzeniu noży z twardych i wysoce odpornych na ścieranie nowoczesnych stali wysokostopowych. W przypadku mniej zaawansowanych stali znacznie przyspieszy ostrzenie.
Proszek dientowy napylony został na precyzyjnie wyciętą stalową płykę o idealnie płaskiej powierzchni. W komplecie cztery samoprzylepne, gumowe stopki zapobiegające przesuwaniu się osełki po podłożu.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Crosman Sierra Pro 4,5 mm (CW1K77XKT)

W tej wiatrówce połączono sprawdzoną technologię sprężynowych karabinków pneumatycznych Crosmana oraz tradycyjny design sztucerów

 
Butla CO2 20oz z zaworem on/off (620-106) Butla o pojemności 20 uncji (0,8 litra) z zaworem on/off do markerów paintballowych zasilanych sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2)

Butla
 
Wiatrówka Air Arms S410 4,5 mm Classic

Wiatrówka gwintowana kaliber 4,5 mm, należąca do kategorii najbardziej zaawansowanych technologicznie karabinków pneumatycznych PCP

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.