Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osełka diamentowa Eze-Lap (EZL62F)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wysokiej klasy oselka diamentowa o wymiarach 5 cm na 15 cm. Gradacja zbliżona do papieru ściernego nr 600 (miałka).

Niezastąpiona przy ostrzeniu noży z twardnych i wysoce odpornych na ścieranie nowoczesnych stali wysokostopowych. W przypadku mniej zaawansowanych stali znacznie przyspieszy ostrzenie.

Proszek dientowy napylony został na precyzyjnie wyciętą stalową płykę o idealnie płaskiej powierzchni, którą umieszczono w drewnianej oprawie. W komplecie cztery samoprzylepne, gumowe stopki zapobiegające przesówaniu się osełki po podłożu.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Teleskop Tasco World Class 20-60x80 (WC206080) Kolejna propozycja z szerokiej oferty lunet obserwacyjnych, amerykańskiej firmy Tasco, zajmującej się produkcją optyki użytkowej.

Teleskop
 
Akumulator AEG Xtreme 8,4V 1800mAh (MC-29)Akumulator AEG Xtreme 8,4V 1800mAh (MC-29) Siedmioogniwowy akumulator do długich replik AEG.

Pojemność: 1800 mAh
Napięcie: 8,4 V
Końcówka: duży PIN
Waga:
 
Osełka zestaw Spyderco Triangle (204MF) Nie bez powodu jednym z bardziej rozpoznawalnych sloganów Spyderco jest zdanie: "First we made things sharp, then we made sharp things"
 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie bez zezwolenia replik broni wykonanych przed 1850r. Są to najczęściej pistolety z zamkiem kapiszonowym, rewolwery lub karabiny (także na kapiszony). Amunicją do takiej broni są przeważnie ołowiane kule.