Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osełka JKR2005
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Uniwersalna, wygodna w obsłudze osełka do szybkie podostrzania noży. Jej charakterystyczną cechą jest element ostrzący w postaci szczeliny w kształcie litery "V", która wymusza optymalny kąt wyprowadzenia krawędzi tnącej.

Aby naostrzyć nóż bądź maczetę  wystarczy  kilkakrotnie przeciągnąć szczeliną ostrzącą wzdłuż krawędzi tnącej noża. Wygodna rękojeść oraz osłona palców zapewniają bezpieczne wykonanie tej czynności.

Osełka JKR2005 nadaje się do ostrzenia wszystkich typów ostrzy, łącznie z recurve i kukri, pod warunkiem, iż grubość głowni ostrzonego noża nie przekracza 5 mm.

Sprawdzi się w każdych warunkach: w domu, na biwaku a nawet podczas survivalowej wyprawy.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Noktowizor Bushnell Pathfinder (26-1020)

Wygodny w obsłudze noktowizor I generacji obuoczny. Wbudowany reflektor podczerwieni pozwala na obsewrację także podczas bezksięzycowych nocy.

 
Race Silberwilber (20 szt.) Momentem kulminacyjnym każdego sylwestra jest pokaz sztucznych ogni, który rozpoczyna się tuż po północy. Atrakcja taka również
 
Szyna akcesoryjna 11 mm Gunpower (U1039)

3-pozycyjna, dostawna szyna akcesoryjna mocowana na standardowej szynie 11 mm. Dzięki niej nie tylko podniesiesz montaż celownika optycznego, ale

 

Czy wiesz, że...

Według polskiego prawa, wiatrówki gładkolufowe i gwintowane o energii kinetycznej poniżej 17J nie są bronią pneumatyczną.