• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Oświetlenie chemiczne Lightstick Humvee 6 cali
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Oświetlenie chemiczne zapewnia światło niezależnie od warunków pogodowych i temperatury. Nie wymaga żadnego zasilania ani specjalnych zabiegów - wystarczy zgiąć rurkę zgniatając szklaną kapsułę zawierającą jeden z dwóch składników i energicznie potrząsnąć aby mieszając się weszły w reakcję, której widocznym efektem jest emisja światła.

Przydatny zwłaszcza na kempingu, w jaskiniach, podczas wędkowania ma zaledwie 15 cm i waży 15 g. Ze względu na niewielkie rozmiary i małą wagę nadaje się do oznaczania pozycji, jak również do sygnalizowania obecności psów w górach i w lesie oraz, co szalenie istotne do oznaczania pozycji biwaków, miejsc postoju, a także zdarzeń i wypadków. Ważne zwłaszcza dla miłośników survivalu jest, iż świecą one także pod wodą. Noszony na plecach podczas rozgrywki paintballowej doskonale pozwala zorientować się w sytuacji taktycznej i chroni członków zespołu przed friendly fire.

Lightstick zawiera szklaną kapsułkę z substancją chemiczną reagująca po przełamaniu. Efektem wspomnianej reakcji jest emisja światła przez 12 godzin. W niskich temperaturach światło może być mniej intensywne, jednak okres świecenia znacznie się wydłuży. W temperaturach powyżej 25 st C czas świecienia ulegnie skróceniu.

UWAGA!!! Oświetlenie chemiczne nie jest zabawką i należy unikać kontaktu z chemikaliami zawartymi wewnątrz plastikowego tubusu. Substancja nie jest niebezpieczna dla ludzi, zwierząt ani środowiska, jednak może zawierać stłuczone podczas przełamywania szkło. W przypadku kontaktu ze skórą nalezy przemyć pod bieżącą wodą. W przypadku kontaktu substancji z oczami nalezy skontaktować się z lekarzem.

Długość: 15 cm
Światło:
- białe,
- czerwone,
- pomarańczowe,
- niebieskie,
- zielone.
Producent: Humvee, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Master Cutlery BODYGUARD (WL-2BLD)

Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery z głownią o fakturze imitującej stal damasceńską.

Ostrze o profilu warncliff wykonano

 
Wiatrówka KWC SIG GSR 1911 4,5 mm (288011)

Pistoletowa wiatrówka wzorowana na SIG Arms 1911 GSR wykorzystuje jako napęd sprężony dwutlenek węgla, którego wymienny zbiornik (w

 
Gaz pieprzowy UZI 15 ml (1203) Gaz pieprzowy znanej firmy UZI pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.
 

Czy wiesz, że...

Broń myśliwską można podzielić ze względu na zastosowanie na strzelby, sztucery i broń kombinowaną. Strzelby posiadają jedną lub dwie gładkie lufy, a charakterystyczną cechą sztucerów są lufy gwintowane. Broń kombinowana łączy natomiast oba typy luf.