• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Outdoor

11. Targi Balt-Military-Expo

Zapraszamy do udziału w jedenastej edycji Bałtyckich Targów Militarnych Balt-Military-Expo, które odbędą się w Gdańsku w dniach 23-25 czerwca 2010 r.
Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i jego wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa.

Więcej…
 

10. Bałtyckie Targi Militarne

Ponad 120 wystawców z 11 krajów zaprezentuje najnowszej generacji uzbrojenie, sprzęt oraz wyposażenie na rozpoczynających się 25 czerwca w Gdańsku, jubileuszowych 10. Bałtyckich Targach Militarnych BALT-MILITARY-EXPO. Patronat Honorowy nad imprezą objął Minister Obrony Narodowej Pan Bogdan Klich. Bałtyckim Targom Militarnym towarzyszą 10.Targi Ratownictwa, Bezpieczeństwa, Ochrony  Osób i  Obiektów  SAFETY. Targi potrwają do 27 czerwca.

Bałtyckie Targi Militarne są ściśle związane  z morzem  i jego wybrzeżem. Ich celem jest prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych i sprzętowych służących obronności, bezpieczeństwu  oraz ratownictwu na morzu  i wybrzeżu. BALT - MILITARY - EXPO powstały we współpracy i dla realizacji potrzeb Marynarki Wojennej. Są jedynymi targami w Polsce  o profilu militarno - morskim. Dedykowane są Marynarce Wojennej, Wojskom Specjalnym, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz służbom ratownictwa morskiego i lądowego.

Więcej…
 

XIII Międzynarodowy Piknik Lotniczy

Lotniczy Weekend w Góraszce

Już 7-8 czerwca w trakcie dwóch dni podniebnego święta legendy awiacji stoczą zaciętą walkę powietrzną z najnowszą lotniczą technologią o zachwyt i uznanie góraszkowej publiczności

Tegoroczna edycja Pikniku będzie okazją do uczczenia dziewięćdziesiątej rocznicy lotnictwa wojskowego w Polsce. W związku z tymi obchodami niebo zatrzęsie się od huku maszyn wojskowych, stanowiących podstawę naszej rodzimej floty powietrznej. Swoją obecnością zaszczycą nas myśliwce Sił Powietrznych RP: samolot bojowy Mig-29 oraz słynny Jastrząb, czyli F-16 Figthing Falcon, uznany za jeden z najlepszych samolotów wszechczasów. Flagowe konstrukcje lotnicze byłego Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych zaprezentują się parami w widowiskowym pokazie dynamicznym. Ponadto zobaczymy reprezentację śmigłowców wojskowych, m.in. W-3 Sokół i helikoptery Marynarki Wojennej RP.

Więcej…
 

AirFair 2008

I Międzynarodowa Wystawa „Wszystko dla Lotnictwa” AIR FAIR 2007 zorganizowana w dniach 11-12 maja 2007 r. przez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy odniosła sukces i wzbudziła szerokie zainteresowanie. Nasze przedsięwzięcie odbiło się szerokim echem. Ten sukces i poparcie współpracujących z nami firm oraz wystawców zdopingował nas do kontynuowania przedsięwzięcia. Istotnym jest również fakt, iż przyczyniliśmy się do poszerzenia programu imprez w naszym regionie, była to również świetna okazja do zainteresowania oraz rozpowszechnienia tematyki lotniczej wśród mieszkańców Bydgoszczy i regionu.

Więcej…
 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Mamba Delux do markerów paintballowych Kompletna, wzmacniana wewnętrznym stalowym oplotem mamba do markerów paintballowych zasilanych zarówno sprężonym powietrzem (HP), jak
 
Nóż składany CRKT Cascade (CR6914) Średniej wielkości nóż codziennego użytku z zapewniającą pewny chwyt w każdych warunkach teksturowaną rękojeścią z elastomeru. Wszechstronność
 
Zawieszka na śrut MILITARIA.PL

Oryginalna zawieszka na śrut z logo największej polskiej sieci salonów z bronią bez pozwoleń. Posiada otwory na 50 śrucin kalibru 4,5 lub

 

Czy wiesz, że...

Nie potrzebujesz zezwolenia, aby kupić i używać wiatrówki o energii kinetycznej poniżej 17 J - jedyny warunek to taki, że musisz mieć ukończone 18 lat.