• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

11. Targi Balt-Military-Expo

Zapraszamy do udziału w jedenastej edycji Bałtyckich Targów Militarnych Balt-Military-Expo, które odbędą się w Gdańsku w dniach 23-25 czerwca 2010 r.
Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i jego wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa.

Dedykowane są Marynarce Wojennej RP oraz innym rodzajom wojsk, a także formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a ich celem jest prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, uzbrojenia, sprzętu oraz wyposażenia, służących obronności, bezpieczeństwu oraz ratownictwu na morzu i wybrzeżu.Najbliższe lata będą okresem kontynuacji  modernizacji Marynarki Wojennej RP.
Kontynuowane będą również procesy modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej.
Marynarka Wojenna RP, Policja, Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna oczekują na oferty producentów uzbrojenia, sprzętu i wyposażenie oraz zapraszają do udziału w procesach modernizacyjnych.
Udział w targach Balt-Military-Expo stworzy producentom bardzo dobre warunki prezentacji ofert, poznania potrzeb i wymagań potencjalnych odbiorców i nawiązania kontaktów sprzyjających współpracy.

Więcej informacji - https://www.baltmilitary.pl/

źródło: strona organizatora

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 2/2006 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. Leatherman inaczej i reportaż o broni w Izraelu.

Spis treści:
WIADOMOŚCI
PREZENTACJA
-
 
Torba Under Armour Paramount Duffle Black (1226129-001)

Średniej wielkości torba podróżna o bardzo ciekawej stylistyce pomimo utrzymania jednolitej kolorystyki. Dzięki zastosowaniu cienkiego nylonu

 
Kulki ASG Blaster Devil 0,25g 3000szt. (16173)

Wysokiej klasy kulki bezszwowe do replik ASG. Opakowanie zawiera 3000 kulek średnicy 5,967 mm - lekko podkalibrowych, o jednolitej strukturze i bardzo

 

Czy wiesz, że...

Szukając broni tylko do odstraszenia napastnika, powinniśmy zwrócić uwagę na pistolety hukowe. Nie wymagają one zezwolenia policji, a do większości modeli można dodatkowo dołączyć nasadki, które umożliwiają wystrzelenie rac.