• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

AirFair 2008

I Międzynarodowa Wystawa „Wszystko dla Lotnictwa” AIR FAIR 2007 zorganizowana w dniach 11-12 maja 2007 r. przez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy odniosła sukces i wzbudziła szerokie zainteresowanie. Nasze przedsięwzięcie odbiło się szerokim echem. Ten sukces i poparcie współpracujących z nami firm oraz wystawców zdopingował nas do kontynuowania przedsięwzięcia. Istotnym jest również fakt, iż przyczyniliśmy się do poszerzenia programu imprez w naszym regionie, była to również świetna okazja do zainteresowania oraz rozpowszechnienia tematyki lotniczej wśród mieszkańców Bydgoszczy i regionu.


Kolejna AIR FAIR 2008, poświęcona będzie naszym kontrahentom z Ukrainy. Z firmami z Ukrainy łączą nas długoletnie kontakty nie tylko kontakty handlowe ale i przyjacielskie, dlatego dla podkreślenia i zacieśnienia naszej współpracy kolejna edycja odbędzie się pod hasłem „Dni Ukrainy” .

Objęcie patronatu wystawy potwierdzili już Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich, Prezydent Miasta Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, Ambasador Ukrainy w Polsce oraz Prezes Aeroklubu Polskiego. Do współpracy przyłączył się Port Lotniczy im. I.J Paderewskiego w Bydgoszczy.

Przewidujemy ok. 100 miejsc wystawowych w zabudowie wewnętrznej oraz stoiska na terenie otwartym. Ponadto szereg atrakcji nie tylko dla wystawców i gości ale też dla odwiedzających wystawę w dniu otwartym tj 17 maja 2008r. Naszym pragnieniem jest włączenie wystawy AIR FAIR do stałego programu imprez w naszym regionie oraz propagowanie tematyki lotniczej wśród mieszkańców Bydgoszczy.
Serdecznie zapraszamy.

 

źródło: www.airfair.pl 

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kurtka Helikon Commander Softshell Black (BL-CMR-FM-01)

Kurtka polowa typu soft shell od wewnątrz podszyta polarem, wyprodukowana przez firmę Helikon.  Wykonana z elastycznego, nowoczesnego materiału

 
Lornetka Bushnell PermaFocus 10x42 (171043) Lornetki Bushnell z serii Permafocus wyposażone są w system Focus-Free, dzięki któremu oferują wyraźny obraz od razu po skierowaniu na obiekt,
 
Śrut H&N Baracuda Power 4,5 mm 200 szt. (92064500003)

Wyjątkowo celny i ciężki (10,65 gr), gładki i długi śrut, którego przeznaczeniem są strzały na odległości powyżej 50 metrów

 

Czy wiesz, że...

Miłośnicy szkoły przetrwania lub myśliwi używają nawet specjalnych naczyń i sztućców do jedzenia. Niezbędnik, czyli zestaw złożony z noża, łyżki i widelca, menażka, manierka lub piersiówka, to ekwipunek wielu miłośników przygód. Zostały one wymyślone dla wojska, więc ich głównymi zaletami są mała masa, niewielkie rozmiary i wytrzymałość.