• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Pałka teleskopowa hartowana Police 21 cali chromowana (slv)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem, używana również przez policję. Jest 3 członowa, rozkładana z długości 21 do 53 cm, wykonana z hartowanego metalu, chromowana - niezwykle skuteczna w użyciu. Na uwagę zasługuje rękojeść pokryta specjalną gumą, co zapewnia pewny i mocny chwyt. Rękojeść posiada również w spodniej części znak jakości wykonania widoczny na zdjęciu obok.
W komplecie poręczny nylonowy pokrowiec z mocowaniem do paska.

Pałka dostępna jest bez zezwolenia.

Złożona: 21 cm
Rozłożona: 53 cm
Waga: 500 g
Kolor wykończenia: srebrny  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Mocne, nie do złamania pałki służą do skutecznej obrony przed atakiem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, dają solidne poczucie bezpieczeństwa w bezpośrednim zetknięciu z napastnikiem. W naszym sklepie można kupić wiele modeli pałek, różniących się długością i techniką wykonania. Zapraszamy na dobry wybór.

 

Zobacz również:

Scyzoryk Victorinox Spartan Camo (1.3603.94)

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Multitool Jeep 9-funkcyjny (JP-4003) Dziewięcio-funkcyjny multitool sygnowany prestiżową marką Jeep, charakteryzujący się zastosowaniem drewnianych wkładek w rączkach kombinerek. W
 
Nóż składany CRKT Drifter G10 (6450k)

Prosty ale bardzo elegancki, składany nóż kieszonkowy. Ostrze typu clip-point wykonano ze stali nierdzewnej

 
Nóż Ka-Bar US Army (1220) Legendarny nóż Ka-Bar. Zaprojektowany z myślą o najcięższych warunkach panujących w dzikich rejonach zalesionych gór Ameryki szybko
 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.