Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Pałka teleskopowa hartowana Police 21 cali oksydowana (blk)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem, używana również przez policję. Jest 3 członowa, rozkładana z długości 21 do 53 cm, wykonana z hartowanego metalu, pokryta czarną oksydą - niezwykle skuteczna w użyciu. Na uwagę zasługuje rękojeść pokryta specjalną gumą, co zapewnia pewny i mocny chwyt. Rękojeść posiada również w spodniej części znak jakości wykonania widoczny na zdjęciu obok.
W komplecie poręczny nylonowy pokrowiec z mocowaniem do paska.

Pałka dostępna jest bez zezwolenia.

Złożona: 21 cm
Rozłożona: 53 cm
Waga: 500 g
Kolor wykończenia: czarny  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Mocne, nie do złamania pałki służą do skutecznej obrony przed atakiem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, dają solidne poczucie bezpieczeństwa w bezpośrednim zetknięciu z napastnikiem. W naszym sklepie można kupić wiele modeli pałek, różniących się długością i techniką wykonania. Zapraszamy na dobry wybór.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Coal Field 4,52 mm 500 szt. Ciężki, nadkalibrowy śrut o zaokrąglonej główce przeznaczony do strzelania na większe odległości z silnych wiatrówek o długiej lufie.
 
Filc wysoki kaliber .44 Armi Chiappa 200 szt. (970.056)

Najwyższej jakości filcowe korki - przybitka przeznaczone dla broni odprzodowego ładowania z lufą kaliber 0.44 cala. Przybitki należy używać

 
Kulki paintballowe ReBall Rental (159100)

Idealnie nadające się do zabawy w halach i na ogrodzonych polach wykonane z elastomeru kulki painballowe .68 cala. Do stosowania kulek nie jest wymagane

 

Czy wiesz, że...

Możesz zgodnie z prawem sprzedać wiatrówkę o energii pocisku poniżej 17J. Nie ma obecnie żadnych określonych reguł dotyczących sprzedaży wiatrówek o mocy poniżej 17J.