• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Pałka teleskopowa hartowana Police 26 cali
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Sztywna pałka teleskopowa, która służy do obrony przed napastnikiem. Pałka używana jest przez policję. Jest 3 członowa, rozkładana z długości 25 do 67 cm, wykonana z hartowanego metalu - niezwykle skuteczna w użyciu. Na uwagę zasługuje długa rękojeść pokryta specjalną gumą, co zapewnia pewny i mocny chwyt, nawet oburącz. Rękojeść posiada również w spodniej części znak jakości wykonania widoczny na zdjęciu obok.
W komplecie poręczny nylonowy pokrowiec z mocowaniem do paska.

Pałka dostępna jest bez zezwolenia.

Dane techniczne:
Złożona: 25 cm
Rozłożona: 67 cm
Waga: 540 g
Waga z pokrowcem: 610 g  

Podobne produkty:

 

Arek_Wanda [2008-08-14]
Też posiadam taką pałke... Przydaje się we wszystkich sytuacjach... :) Dobry Sprzęt...

Łukasz [2008-05-10]
Ostatnio zakupilem 2 batony...pracuje w ochronie od 4 lat.Stojac na ,,bramce" mozna spodziewac sie wielu problemow-ta palka pomaga mi w ich rozwiazywaniu..

Sebek [2008-02-20]
Jest bardzo przydatna gdy ktoś wyskoczy z nożem polecam ją dla każdego:))

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Mocne, nie do złamania pałki służą do skutecznej obrony przed atakiem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, dają solidne poczucie bezpieczeństwa w bezpośrednim zetknięciu z napastnikiem. W naszym sklepie można kupić wiele modeli pałek, różniących się długością i techniką wykonania. Zapraszamy na dobry wybór.

 

Zobacz również:

Scyzoryk Victorinox Spartan

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Cięciwa do łuku Falcon (3125) Cięciwa wymienna do łuku Falcon, wykonana z wytrzymałego sznura, na końcach posiada specjalne pętle montażowe, zabezpieczone mosiężny zaciskami.
 
Nóż składany Kershaw Leek G10, S30V (1660G10) Najnowsza wersja popularnego noża codziennego użytku firmy Kershaw charakteryzująca się wykorzystaniem w konstrukcji topowych materiałów kojarzących
 
Wiatrówka Diana-300R 4,5 mm Nowość niemieckiej fabryki Diana - został zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów broni w Norymberdze w 2003 roku. Karabinek z lufą gwintowaną
 

Czy wiesz, że...

Według polskiego prawa, wiatrówki gładkolufowe i gwintowane o energii kinetycznej poniżej 17J nie są bronią pneumatyczną.