• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Porady militarne

Ustawianie lunety w wiatrówce

Oto moja instrukcja centrowania lunety.

Pierwsze co musisz zrobić, to zakupić odpowiednią lunetę z montażem. Niektóre wiatrówki, jak np. Norconia Germany, sprzedawane są razem z lunetą 4x20 firmy Tasco. Może nie powiększa ona najlepiej ale zdecydowanie do tego modelu wystarczy. Może być przy tym niezła zabawa. Problem pojawia się, kiedy po założeniu lunety, okazuje się, że nie możemy trafić w drzewo z odległości 10 metrów. Oznacza to, że nasz nowy sprzęt nie jest prawidłowo skalibrowany.
Read more...
 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Walizka na broń Negrini (1640SEC)

Wytrzymała, bardzo poręczna i nowoczesna walizka mieszcząca dwie jednostki broni z zamontowanymi przyrządami optycznymi.

Kufry (walizki) są

 
Czujnik Zbicia Szkła GS 01 Czujnik firmy Pentatech informujący o zbiciu szkła:
· Kompatybilny z SYSTEMEM 800 i CA 300.
· Połączenie z centralą za pomocą
 
Wiatrówka BSA Ultra 4,5 mm Opracowany na bazie karabinka BSA Hornet krótki, bo mierzący zaledwie 82 cm, karabinek BSA Ultra jest najkrótszą wiatrówką PCP
 

Czy wiesz, że...

Pistolety pneumatyczne mogą posiadać jeden z trzech rodzajów mechanizmów spustowych. Double Action/Single Action daje możliwość wyboru strzelania z samonapinaczem i bez. W Double Action Only możemy jedynie oddawać strzały jeden za drugim bez naszej ingerencji. W Blow Back mamy do czynienia z samoczynnym ruchem zamka do tyłu, tak jak w broni palnej.