• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Strefa gier

Age of Empires III (AoE3)

Dla wielu graczy specjalizujących się w RTS’ach i nie tylko seria Age Of Empires jest już kultowa. Świetna część pierwsza i druga, dla większości do tej pory uważana za najlepszą część sagi powodują to, że seria AoE jest znana i doceniana na całym świecie.

Dokładnie 18 października 2005 roku premierę miała trzecia część serii. Age of Empires 3 wnosi do świata gry wiele zmian w porównaniu do poprzedniej odsłony gry.

    Niektórzy mogą powiedzieć, że Ensemble Studios i Microsoft nie potrzebnie stworzyli kolejną część tej wybitnej sagi, bo przecież można by zakończyć serię na drugiej części jako najlepszej strategii czasu rzeczywistego w historii. Natomiast programiści z ES posunęli się o krok dalej i zdecydowali się na stworzenie trzeciej części gry. Tym razem swoje imperium mamy rozwijać tylko i wyłącznie w „nowym świecie”. I tutaj nasuwa się pierwsze ale. Czy, aby na pewno takie posunięcie ze strony programistów się sprawdzi ? przecież w „Age of Empires 2: The Age Of Kings” czy w późniejszym dodatku „The Conquerors Expansion” akcja gry toczyła się na całym świecie, zaczynając od Europy przez obie Ameryki kończąc na Azji. No, ale cóż teraz będziemy mogli wojować tylko w świecie niegdyś odkrytym przez Kolumba.
Read more...
 

Medieval: Total War

Medieval: Total War to kontynuacja słynnej i wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, tworzonych przez zespół Creative Assembly. Po dalekowschodnich klimatach w Shogun: Total War przenosimy się w bardziej nam znane realia średniowiecznej Europy. Możemy kontrolować jedną z dwunastu najsilniejszych potęg militarnych istniejących w średniowiecznej europie. Gra łączy elementy militarne z handlem, dyplomacją oraz zarządzaniem surowcami. Przygotowano blisko sto różnych typów wojsk wyposażonych w autentyczną broń używaną w tamtych czasach (m.in. łuki, muszkiety, działa czy katapulty). Podobnie jak to miało miejsce w Shogun: Total War, tak i tu rozgrywka podzielona została na dwie części, tj. bitewną oraz tą, w której rządzimy całym swym królestwem.

Read more...
 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany ratowniczy Master Cutlery MT-350R

Niewielki składany nóż ratowniczy posiadający prócz bezpiecznego, ząbkowanego ostrza solidny zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak

 
Akumulator Firefox NiMh 8,4 V 1500 mAh Stick (FX05)

Akumulator Firefox 8,4 V 1500 mAh typu Stick jest dedykowany do umieszczania pod pokrywą zamkową karabinków typu AK.

W akumulatorach

 
Zaślepka na lunetę/latarkę - czarna (COV-01-BLK) G Zaślepka na latarkę o średnicy 45 mm wykonana jest z tworzywa, wewnątrz znajduje się gumowa osłona, dzięki której element trwale przylega
 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.