Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 30-06 Spring. SP 10,9g
Kliknij aby zobaczyć cenę.

30 – 06 to jeden z najbardziej popularnych kalibrów broni myśliwskiej. Półpłaszczowy pocisk, wykorzystany w amunicji firmy Barnaś, został specjalnie zaprojektowany, aby połączyć właściwości obalające, z wysokim współczynnikiem skupienia. Gruby płaszcz z tombaku, wypełniony ołowianym rdzeniem charakteryzuje się wysoko kontrolowaną deformacją.

Stalowa łuska pocisku została wyposażona w spłonkę typu Berdan, której materiał inicjujący nie powoduje korozji luf broni. Zarówno spłonka, jak i styk pocisku z łuską został uszczelniony specjalnym lakierem piecowym, umożliwiającym długie (nawet do 10 lat) magazynowanie.

Amunicja Barnaul, mimo niewielkiej ceny, posiada znakomite cechy balistyczne, charakteryzuje się dużym skupieniem w celu, może więc stać się nie tylko amunicją na polowanie, ale i sprawdzi się na strzelnicy podczas przystrzeliwania broni.

Kaliber: 30-06
Typ pocisku: Soft Point (półpłaszcz)
Masa Pocisku: 10,9 g
Maksymalna dlugość łuski: 63,35 mm
Maksymalna długośc naboju: 84,84 mm

Tabela balistyczna Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 801 738 7678 Energia (j) 3496 2967 2503

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Polecamy

Ochraniacz szyi - garda JT (724006)

Ochraniacz szyi o anatomicznym kształcie. Dostępny w jednym rozmiarze zabezpiecza przed bezpośrednim trafieniem w szyję i kark. Dzięki zastosowaniu

 
Wiatrówka Crosman Phantom 4,5 mm (CS1K77)

Silna, klasycznie łamana wiatrówka amerykańskiej firmy Crosman.

W regulowanych przyrządach celowniczych (muszka, szczerbinka) wykorzystano

 
Dalmierz Bushnell Pinseeker 1500 (205102) Jeden z najmniejszych dostępnych na polskim rynku dalmierzy laserowych. Zmierzoną odległość wyśwetla w jardach i w metrach na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Podstawowe parametry lunety mogą dostarczyć bardzo wielu informacji. Powiększenie - stałe lub zmienne; średnica obiektywu, mówiąca o tym, ile światła wpada do przyrządu; średnica tubusu, od której zależna jest transmisja światła. Warto zwrócić także uwagę na rodzaj krzyża lub ewentualne podświetlenie.

Ze świata