Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul .308 Win. FMJ 10,9g 20 szt.
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Znany rosyjski producent amunicji wojskowej, firma Barnaul Ammunition przedstawia serię naboi myśliwskich w tak popularnym kalibrze 308 Win.
Pełnopłaszczowy pocisk wykonany został z grubego płaszcza, w którego wnętrzu kryje się twardy rdzeń. Ten typ amunicji posiada bardzo dużą moc przebijania i penetracji, natomiast ograniczono tutaj do minimum proces deformacji. Dlatego amunicja typu FMJ jest idealna przy polowaniu na grubego zwierza.

Spłonka typu Berdan zaopatrzona jest w materiał inicjujący, nie wywołujący korozji luf. Przy budowie naboju wykorzystano bezdymny proch nitroglicerynowy, zawierający niewielki ilości saletr. Co również ogranicza korodowanie broni. Styk łuski z pociskiem oraz spłonka zostały uszczelnione lakierem piecowym. Producent pozwala na przechowywanie amunicji nawet do 10 lat.

Barnaul to pociski o bardzo dobrych parametrach balistycznych. Charakteryzuje się wysokim skupieniem. Idealna zarówno do strzelania w terenie, jak i na strzelnicy.

Kaliber:.308 Win
Typ pocisku: Full Metal Jacked (półpłaszcz)
Masa Pocisku: 10,9 g
Maksymalna dlugość łuski: 51,18 mm
Maksymalna długośc naboju: 71,12 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 836 774 714 Energia (j) 3805 2795 2378

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej

Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń

Cena za opakowanie 20 szt.

piotrek [2008-07-31]
jest to pocisk pełnopłaszczowy i nienadaje sie do skutecznego obalania dużych mocnych zwierzat takich jak dziki czy jelenie

paweł [2007-09-17]
dobra bo tania ale co jakis strzał to tak dobre znosy ma nawet do25cm na 100m

Robert [2007-08-25]
FMJ to pełenopłaszczowy pocisk macie błąd na stronie.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Polecamy

Smar Break Free CLP 120 ml CLP (skrót ang. Clean, Lubricatt, Protect) to nazwa wszechstronnego środka do czyszczenia, smarowania i konserwacji elementów metalowych broni, wyposażenia
 
Uchwyt transportowy M16/M4 do markera paintballowego JT TAC-5 (349053) Znany z karabinków M16 charaktrerystyczny uchwyt transportowy z regulowaną szczerbinką przeziernikową. Założony na grzbiet markera nadaje mu
 
Pas nośny SWAT Woodland (RT-4251) Zapinany na klamrę typu fastex pas oporządzeniowy w kamuflażu lesnym Woodland z praktycznymi kieszeniami.
Wykonana z plastiku klamra fastex umożliwia
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Aby przymocować lunetę do wiatrówki będziesz potrzebował montażu. Aby odpowiednio go dobrać będą potrzebne Ci informacje o rodzaju karabinka oraz wymiarach szyny i lunety. Montaże dzielimy na jednoczęściowe (dla broni o średniej i dużej mocy) oraz dwuczęściowe.

Ze świata