Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul .308 Win. FMJ 9,4g
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Znany rosyjski producent amunicji wojskowej, firma Barnaul Ammunition przedstawia serię naboi myśliwskich w tak popularnym kalibrze 308 Win.
Pełnopłaszczowy pocisk wykonany został z grubego płaszcza, w którego wnętrzu kryje się twardy rdzeń. Ten typ amunicji posiada bardzo dużą moc przebijania i penetracji, natomiast ograniczono tutaj do minimum proces deformacji. Dlatego amunicja typu FMJ jest idealna przy polowaniu na grubego zwierza.

Spłonka typu Berdan zaopatrzona jest w materiał inicjujący, nie wywołujący korozji luf. Przy budowie naboju wykorzystano bezdymny proch nitroglicerynowy, zawierający niewielki ilości saletr. Co również ogranicza korodowanie broni. Styk łuski z pociskiem oraz spłonka zostały uszczelnione lakierem piecowym. Producent pozwala na przechowywanie amunicji nawet do 10 lat.

Barnaul to pociski o bardzo dobrych parametrach balistycznych. Charakteryzuje się wysokim skupieniem. Idealne zarówno do strzelania w terenie, jak i na strzelnicy.

Kaliber.308 Win.
Typ pocisku: Full Metal Jacked (pełny płaszcz)
Masa Pocisku: 9,4 g
Maksymalna dlugość łuski: 51,18 mm
Maksymalna długośc naboju: 71,12 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 838 766 697 Energia (j) 3301 2759 2286

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej

Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń
Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Polecamy

Celownik kolimatorowy Tasco 1x20 (EZ01D)

Prosty i lekki kolimator o zamkniętym tubusie i obiektywie 20 mm. Zintegrowany z szyną standardu 11 mm jest ciekawą ofertą dla strzelców

 
Śrut Coal Rapid 4,5 mm 200 szt. Śrut tarczowy specjalnie przystosowany do pistoletów na CO2 oraz wszelkich wiatrówek wykorzystujących magazynki. Jego dobrą współpracę
 
Nóż składany Master Cutlery Alu-Worker (MU-1040) Niewielki nóż EDC (codziennego użytku) charakteryzujący się ciekawą stylistyką oraz wytrzymałą, funkcjonalną konstrukcją.

Szkielet
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Rewolwer był pierwszą bronią samopowtarzalną. Naboje (dawniej zazwyczaj sześć) mieściły się w obrotowym bębnie. Rewolwery, chociaż znane były już wcześniej, stały się bardzo popularne dzięki zastosowaniu kapiszonów w modelu broni skonstruowanej przez Samuela Colta w 1831r.

Ze świata