• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x39 FMJ 8,0g
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.
Pełnopłaszczowy pocisk, zastosowany w tej amunicji składa się z ołowianego rdzenia oraz płaszcza wykonanego z tombaku o dość grubej ściance co gwarantuje kontrolowaną deformację pocisku po zetknięciu z celem.
Stopa łuski kryje spłonkę typu Berdan, zwierającą ładunek inicjujący, nie wpływający na korodowanie wnętrza lufy. Spłonka, podobnie jak styk łuski z pociskiem, jest uszczelniona specjalnym lakierem piecowym. Rozwiązanie takie pozwala na długie, nawet do 10 lat, magazynowanie amunicji.

Barnaul to amunicja oferująca bardzo dobre skupienia z każdej niemal marki broni. Idealnie nadaje się dla myśliwych, którzy dużo strzelają w terenie. Świetnie sprawdzi się także na strzelnicy.

Kaliber: 7,62x39
Typ pocisku: Full Metal Jacket (pełnopłaszczowy)
Masa Pocisku: 8,0 g
Maksymalna długość łuski: 38,7 mm
Maksymalna długość naboju: 56 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 732 646 566 Energia (j) 2141 1670 1283 Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Miecz Master Cutlery Handmade Katana Bushido Black (MC-3032)

Ręcznie wykonana, dekoracyjna replika japońskiego miecza typu katana. W komplecie drewniana pochwa. Zwracają uwagę proste ale bardzo eleganckie

 
Celownik optyczny Tasco World Class Plus 3-9x44 DWCP39x44 Luneta firmy Tasco o zmiennym powiększeniu od 3 do 9 razy. Bardzo dobra jakość wykonania, matowy tubus i specjalne powlekanie soczewek, zapewniające
 
Celownik laserowy Gunpower (U1034)

Celownik laserowy z włącznikiem oraz montażem do szyny akcesoryjnej 11 mm. Zasilany jedną baterią CR123 celownik posiada śruby regulacji przeniesienia

 

Czy wiesz, że...

Celownik optyczny, czyli popularna luneta, składa się z obiektywu, okularu oraz systemu odwracającego. Proste urządzenia nie mają regulacji, te bardziej złożone oferują możliwość zmiany położenia i powiększenia. Karabin z takim sprzętem optycznym nazywany jest potocznie snajperką.