Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x39 HP 8,0g 20 szt.
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.
Pocisk typu Hollow Point, zastosowany w tej amunicji, składa się z ołowianego rdzenia oraz płaszcza wykonanego z tombaku o dość grubej ściance, co gwarantuje kontrolowaną deformację pocisku po zetknięciu z celem.
Stopa łuski kryje spłonkę typu Berdan, zwierającą ładunek inicjujący, nie wpływający na korodowanie wnętrza lufy. Spłonka, podobnie jak styk łuski z pociskiem, jest uszczelniona specjalnym lakierem piecowym. Rozwiązanie takie pozwala na długie, nawet do 10 lat, magazynowanie amunicji.

Barnaul to amunicja oferująca bardzo dobre skupienia z każdej niemal marki broni. Idealnie nadaje się dla myśliwych, którzy dużo strzelają w terenie. Świetnie sprawdzi się także na strzelnicy.

Kaliber: 7,62x39
Typ pocisku: hollow point
Masa Pocisku: 8,0 g
Maksymalna dlugość łuski: 38,7 mm
Maksymalna długośc naboju: 56 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 733 643 560 Energia (j) 2147 1655 1253

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej

Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń

Cena za opakowanie 20 szt.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Polecamy

Celownik kolimatorowy Aimpoint CompC3 4MOA Kolimatory są jak na razie najdoskonalszymi przyrządami optoelektronicznymi przeznaczonymi do szybkiego namierzania celu i bezpiecznego strzelania.
 
Wiatrówka Diana-20 4,5 mm Klasycznie łamana wiatrówka z lufą gwintowaną kaliber 4,5 mm renomowanej firmy Diana. Najlżejszy z karabinków oferowanych przez niemiecką
 
Celownik optyczny Hawke Sport HD 4-16x50AO MAP PRO (HK3069)

Celownik optyczny firmy Hawke z serii "Sport HD" o zmiennym powiększeniu i średnicy obiektywu 50 mm to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Flara to inna nazwa racy, czyli przyrządu, którego zadaniem jest oświetlić teren. Pociski można odpalić bezpośrednio lub stosując pistolety sygnałowe. Race mają zastosowanie w ratownictwie, wojsku oraz jako element pokazów sztucznych ogni.

Ze świata