• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x39 SP 8,1g
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.
Pocisk półpłaszczowy, zastosowany w tej amunicji składa się z ołowianego rdzenia oraz płaszcza wykonanego z tombaku o dość grubej ściance co gwarantuje kontrolowaną deformację pocisku po zetknięciu z celem.
Stopa łuski kryje spłonkę typu Berdan, zwierającą ładunek inicjujący, nie wpływający na korodowanie wnętrza lufy. Spłonka, podobnie jak styk łuski z pociskiem, jest uszczelniona specjalnym lakierem piecowym. Rozwiązanie takie pozwala na długie, nawet do 10 lat, magazynowanie amunicji.

Barnaul to amunicja oferująca bardzo dobre skupienia z każdej niemal marki broni. Idealnie nadaje się dla myśliwych, którzy dużo strzelają w terenie. Świetnie sprawdzi się także na strzelnicy.

Kaliber: 7,62x39
Typ pocisku: Soft Point (półpłaszczowy)
Masa Pocisku: 8,1 g
Maksymalna długość łuski: 38,7 mm
Maksymalna długość naboju: 56 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 732 645 564 Energia (j) 2170 1686 1289

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Książka "Z Afganistanu.pl" - Marcin Ogdowski

Myślę, że byłbym kiepskim żołnierzem. Nienawidzę ścisłej hierarchii i bezwzględnego podporządkowania. Pewnie dlatego zamiast armii wybrałem

 
Maczeta Cold Steel Panga Machete (97PM) Maczeta firmy Cold Steel wzorowana na afrykańskich nożach stosowanych do karczowania krzewów, małych drzew itp. Głownia wykonana z stali średniowęglowej
 
Nóż składany Master Cutlery C-271

Średnich rozmiarów składany nóż typu EDC (nóż codziennego użytku).

Głownię wykonano ze stali nierdzewnej. Częściowe

 

Czy wiesz, że...

Aby przymocować lunetę do wiatrówki będziesz potrzebował montażu. Aby odpowiednio go dobrać będą potrzebne Ci informacje o rodzaju karabinka oraz wymiarach szyny i lunety. Montaże dzielimy na jednoczęściowe (dla broni o średniej i dużej mocy) oraz dwuczęściowe.