• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x39 SP 8,1g (łuska ocynkowana)
Produkt chwilowo niedostępny

Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.
Pocisk półpłaszczowy, zastosowany w tej amunicji składa się z ołowianego rdzenia oraz płaszcza wykonanego z tombaku o dość grubej ściance, co gwarantuje kontrolowaną deformację pocisku po zetknięciu z celem.
Stopa łuski kryje spłonkę typu Berdan, zwierającą ładunek inicjujący, nie wpływający na korodowanie wnętrza lufy. Spłonka, podobnie jak styk łuski z pociskiem, jest uszczelniona specjalnym lakierem piecowym. Rozwiązanie takie pozwala na długie, nawet do 10 lat, magazynowanie amunicji. Łuska jest ocynkowania.

Barnaul to amunicja oferująca bardzo dobre skupienia z każdej niemal marki broni. Idealnie nadaje się dla myśliwych, którzy dużo strzelają w terenie. Świetnie sprawdzi się także na strzelnicy.

Kaliber: 7,62x39
Typ pocisku: Soft Point (półpłaszczowy)
Masa Pocisku: 8,1 g
Łuska ocynkowana
Maksymalna długość łuski: 38,7 mm
Maksymalna długość naboju: 56 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 732 645 564 Energia (j) 2170 1686 1289

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pokrowiec na broń długą Napier Roller (4801) Zwijany, ultralekki (185 gram) pokrowiec na karabin o maksymalnej długości 130 cm. Po zwinięciu pokrowiec ma wymiary 19x9 cm.

Wykonany z
 
Scyzoryk Victorinox Helmsman

Wielofunkcyjny scyzoryk szwajcarski firmy Victorinox z oprawą w kolorze niebieskim, wykonaną z utwardzanego nylonu. Jego atutem jest blokowane ostrze

 
Skarpety Wisport Summer Trekking

Idealnie zaprojektowane i wykonane z surowców najwyższej jakości wysokie skarpety zapewniają wysoki komfort podczas użytkowania

 

Czy wiesz, że...

Rozróżniamy kilka rodzajów celowników strzeleckich. Najprostszy, mechaniczny, złożony jest z muszki i szczerbinki albo przeziernika. Oprócz tego w sklepach znaleźć można celowniki optyczne, noktowizyjne, termowizyjne i kolimatorowe.