Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x54R FMJ 12g
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Firma Barnaul Ammunition to znany i ceniony producent amunicji wojskowej, od pewnego czasu w jej ofercie pokazała się również amunicja myśliwska. Wysokiej klasy naboje w bardzo przystępnej cenie proponowane przez rosyjskiego producenta to idealne rozwiązanie dla myśliwych, którzy oddają bardzo dużo strzałów w ciągu sezonu. Wysoka powtarzalność sprzyja wykorzystaniu tej amunicji również na strzelnicy.

Naważka prochowa znajduje się w stalowej łusce platerowanej mosiądzem, w stopie naboju znajduje się łuska typu Berdana z ładunkiem inicjującym, nie powodującym korozji w lufach. Półpłaszczowy pocisk składa się z ołowianego rdzenia oraz płaszcza wykonanego z tombaku. Spłonka i styk pocisku z łuską są mocno uszczelnione specjalnym lakierem piecowym, pozwala to na przechowanie naboju nawet do 10 lat. Oferowany tutaj typ naboju wyposażony jest w ciężki pełnopłaszczowy pocisk o masie 12 g.

Dane techniczne
Kaliber: 7,62x54R
Masa Pocisku: 12,0 g
Typ pocisku: pełnopłaszczowy
Maksymalna długość naboju: 76 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 753 700 649 Energia (j) 3407 2941 2528
Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek Speedloader Crosman 1077 3 szt. (SLOAD 0413) Zestaw trzech magazynków (12-strzałowych) przeznaczonych do wiatrówek karabinków Crosman serii 1077 i karabinka Nightstalker. Producent:
 
Okulary ochronne Bolle Viper Clear (VIPPCI)

Ochronne okulary wykonane z poliwęglanu o szerokich szybach profilowanych w taki sposób, aby zabezpieczały oczy z każdej strony, z której

 
Butla Hi-Flo do wiatrówek Gunpower

Kolba stanowiąca odkręcaną butlę o pojemności 490 ml, do której zamocowano stopkę.

Maksymalne ciśnienie do jakiego mozna naładować

 

Czy wiesz, że...

Współcześnie wykonane proce mogą być wyposażone w celownik. W konstrukcjach tego typu stosowane są także mechanizmy ułatwiające naciąg. Amunicją do takiej broni są najczęściej stalowe kulki.