Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 9,3x64 SP 17,4g
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Firma Barnaul Ammunition to najbardziej popularny producent amunicji w Rosji. Jej produkty zdobywają bardzo szybko europejskie rynki, w skutek bardzo dobrego stosunku jakości do ceny.

Ciężki kaliber 9,3x64 w wersji półpłaszczowej SP (soft point) to idealna amunicja dla myśliwych polujących na naprawdę grubego zwierza.
Łuska została wykonana ze stali została platerowana mosiądzem, spłonka, najczęściej typu Boxter, i styk kuli z łuską zostały pokryte specjalnym lakierem piecowym mocno uszczelniającym wnętrze naboju, co sprawia, że może on być przechowywany nawet 10 lat. Sam pocisk posiada półpłaszcz wykonany z tombaku, natomiast materiał inicjujący spłonki praktycznie nie powoduje korodowania luf broni.
Amunicja ta, właśnie ze względu na niską cenę, znajdzie uznanie w oczach myśliwych, którzy dużo strzelają, przez swoją wysoką powtarzalność jest idealna na strzelnicę.

Dane techniczne:
Kaliber: 9,3x64
Waga pocisku: 17, 4 g
Typ pocisku: półpłaszczowy
Max. długość łuski: 64 mm
Max. długość naboju: 85,6 mm

Tabela balistyczna
Odległość (m) 0 100 200 Prędkość (m/s) 655 607 551 Energia (j) 3842 3204 2645

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Paralizator UZI (D350K) Niewielki, lekki i poręczny paralizator przeznaczony głównie dla pracowników ochrony i funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa wystepujących
 
Wiatrówka Diana-350 Magnum Classic 4,5 mm

Nowoczesna wersja ekskluzywnego modelu klasycznie łamanej wiatrówki o lufie gwintowanej kaliber 4,5 mm, cechujący się najwyższą jakością

 
Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy (MB-01) Czarna, lekka balaklava z podłużnym otworem na oczy wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność
 

Czy wiesz, że...

Polskie prawo zezwala na posiadanie wiatrówki o energii pocisku niższej niż 17J bez zezwolenia dla osób pełnoletnich. Aby posiadać broń o większej energii, należy ją zarejestrować, co wymaga przedstawienia odpowiednich dokumentów.