• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Barnaul 9x19 Para FMJ 7,45g
Produkt chwilowo niedostępny

Standardowy nabój pistoletowy NATO z pociskiem pełnopłaszczowym o wadze 115 grain (7,452 gram). 9x19 mm, zwany również 9 mm NATO i 9 mm Luger jest także obowiązującym standardem w polskiej Policji i armii wypierającym nabój 9x18 Makarov.
Stopa łuski kryje spłonkę typu Berdan, zwierającą ładunek inicjujący, nie wpływający na korodowanie wnętrza lufy. Spłonka, podobnie jak styk łuski z pociskiem, jest uszczelniona specjalnym lakierem piecowym. Rozwiązanie takie pozwala na długie, nawet do 10 lat, magazynowanie amunicji.

Amunicja Barnaul posiada bardzo dobry stosunek jakości do ceny, co czyni ją chętnie wykorzystywaną podczas treningów strzeleckich oraz niższej rangi zawodów. Jest bardzo popularna wśród osób intensywnie trenujących IPSC i IDPA.

Kaliber: 9 mm
Typ pocisku: Full Metal Jacked (pełny płaszcz)
Masa Pocisku: 7,45 g.
Prędkość początkowa 376 m/s
Maksymalna długość łuski: 19,15 mm
Maksymalna długość naboju: 29,7 mm
Opakowanie zawiera 50 szt.
Producent: Barnaul, Rosja

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Bushnell Excursion 10x42 (24-1042) Jedna z najnowszych propozycji amerykańskiego producenta optyki, firmy Bushnell. Lornetka oferująca powiększenie 10x i średnicę obiektywu 42mm. Układ
 
Kulki ASG Xtreme Precision 0,20 g 3500 szt. (BX20)

Najwyższej jakości kulki ASG o wadze 0,2 grama o bardzo wysokiej powtarzalności wymiaru i wagi. Przeznaczone do replik ASG ze sprężynami do M120.

Opakowanie

 
Rewolwer Colt Navy 1851 7,5 cala kal.36 De Luxe (300053)

Replika sześciostrzałowego rewolweru odprzedniego ładowania wprowadzonego w 1851 roku na wyposażenie US Navy. Wyprodukowany został przez włoską

 

Czy wiesz, że...

Zamek jest częścią broni palnej. Dawniej, w broni ładowanej od strony lufy, służył do zapalenia prochu. Obecnie ładuje nabój, otwierając i zamykając przewód lufy. Współcześnie rozróżniamy kilka typów zamków, na przykład swobodny, półswobodny, klinowy czy dwuklatkowy.