• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja kulowa Sauvestre Slug Balle Fleche
Produkt chwilowo niedostępny

Francuska firma Sauvestre od wielu lat produkuje znakomitą amunicję myśliwską. Tym razem przedstawia naboje typu Slug świetnie sprawdzające się na polowaniach zbiorowych, oraz jako uzupełnienie lufy gwintowanej w broni kombinowanej, podczas polowania indywidualnego.

W łusce pocisk obudowany jest specjalną plastikową otoczką, która zostaje odrzucona po opuszczeniu lufy. Zachodzi tu zjawisko podobne do amunicji typy Sabot. Dzięki otoczce podkalibrowa kula idealnie porusza się w lufie i osiąga odpowiednią prędkość. Dodatkową innowacją jest usterzenie pocisku, nadające mu stabilności i znacznie wydłużający tor lotu. Dzięki tym rozwiązaniom amunicja Sauvestre Slug Balle Fleche jest skuteczna nawet na dużych dystansach.

Dostępne kalibry:
- 12/76
- 16/67
- 20/70
- 20/76

Rodzaj: Slug Balle Flech
Łuska: plastik

Producent: Sauvestre, Francja

Cena za 1 sztukę amunicji.

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Latarka Maglite Mini AAA LED Czarna (SP2301H) Wersja diodowa klasycznej amerykańskiej latarki na 3 baterie "paluszki" typu AAA. Połączenie sprawdzonego projektu legendarnej firmy Maglite
 
Okulary ochronne Bolle Viper Smoke (VIPCF)

Ochronne okulary wykonane z poliwęglanu o szerokich szybach profilowanych w taki sposób, aby zabezpieczały oczy z każdej strony, z której

 
Nóż składany CRKT M21-04

Nóż M21 amerykańskiej firmy Columbia River Knife and Tool to doskonały następca produkowanych od lat, popularnych modeli M16 i M18. Zachowując

 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.