• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja Sako .30-06 SP 11,7 g Arrowhead II
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Amunicja od lata znana na całym świecie, wyprodukowana przez fińską firmę Sako. Produkty tej firmy są znane z wysokiej jakości, dużej powtarzalności i skuteczności. Sako w swojej produkcji stawia również na nowoczesność, projektując nowe typy pocisków, przygotowane specjalnie do odstrzału konkretnych rodzajów zwierzyny lub przeznaczone do wykorzystania na strzelnicy.

Pocisk typu Arrowhead II zastosowany w tej amunicji to zaawansowany balistycznie pocisk do polowania na zwierzynę grubą, zaprojektowany dla Sako przez firmę Swift Bullets. Szczyt pocisku wykonany został ze specjalnego polimeru wspomagającego penetrację tkanek zwierzyny. Wzmacniana konstrukcja pocisku sprawia, że ma on bardzo wysoką siłę obalającą, bardzo dobrą, a zarazem kontrolowaną penetrację, a co najważniejsze wysoki współczynnik oszałamiający.

Dane techniczne:
Kaliber: .30-06
Waga pocisku: 11,7 g
Typ pocisku: Arrowhead II

Producent: Sako, Finlandia

Uwaga: Cena za 1 szt. amunicji.

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

Miecz Master Cutlery Traditional Sword Katana (SW-68R)

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Śrut Crosman Wadcutter 4,5 mm 250 szt. (6177) Śrut Diabolo Wadcutter kaliber 4,5 mm. Najlepszy śrut do Twojej wiatrówki. Producentem jest amerykańska firma Crosman. Posiada płaską główkę,
 
Nóż składany Leatherman Expanse E55B (861411)

Eleganckie połączenie kompaktowego noża składanego z funkcjonalnością typową dla multitooli. Prócz

 
Magazynek CO2 Real-Cap M4 (WE-CO2MAG-OBSC-TAN) G Magazynek gazowy do modeli M4/SC01. Mieści 30 kulek BB kalibru 6 mm.
 

Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się sprawną wiatrówką jak najdłużej, należy poświęcić trochę czasu na jej konserwację. Ważne jest przechowywanie broni w suchym miejscu. Powinniśmy także czyścić wnętrze lufy wyciorem i co jakiś czas dokonywać smarowania.