• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja śrutowa Trust Halcon 16/70, 28g, 7.
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Hiszpańskie naboje TRUST SUPER HALCON to typowo myśliwska amunicja przeznaczona do polowania na drobne drapieżniki i gryzonie. Mogą być również wykorzystywana podczas treningu na strzelnicy oraz zawodów w strzelectwie sportowym. Produkty hiszpańskiej firmy TRUST EIBARRES S.A. to jedna z najbardziej popularnych marek amunicji w Europie.

Rodzaj: Halcon 16/70
Ładunek: 28 g
Kaliber: 16/70
Łuska: plastik

Producent: TRUST EIBARRES S.A. Hiszpania


Cena za 1 sztukę. Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek do pistoletu sprężynowego ASG M92SP (11527) Mieszczący 27 kulek kaliber 6 mm magazynek do airsoftowego pistoletu M92SP.

Dane techniczne:
Model: M92SP
Napęd: sprężynowy
 
Karabinek AEG GF G36C (JG0638)

JG608 należy do drugiej generacji replik JG, bazującej na konstrukcjach Tokio Marui i w pełni zgodnej z podzespołami tak tej firmy, jak i większości

 
Nóż składany Leatherman Crater C33B (860311N) Unikalne połączenie lekkiego, kompaktowego noża składanego z funkcjonalnościami typowymi dla multitooli.

Prócz klasycznego ostrza
 

Czy wiesz, że...

Napięcie wytwarzane przez paralizator waha się w granicach 20 000 - 500 000 V. Nie czyni jednak trwałych obrażeń ze względu na niskie natężenie. Spotkać możemy zarówno paralizatory tradycyjne, jak i takie działające na odległość, o zasięgu około 5m.