Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Amunicja Trust Caza Slug 12/70, 28g
Kliknij aby zobaczyć cenę.

TRUST CAZA SLUG to kolejna produkt z flagowej lini amunicji hiszpańskiego producenta BTRUST EIBARRES S.A. Pocisk i ładunek miotający wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Mieszanka prochowa zawiera niewielkie ilości saletr, przez co jest bezpieczniejszy dla stali z której zbudowana jest broń.
Pocisk typu BRENNEKE STAR, wykorzystany w amunicji CAZA SLUG jest specjalnie skonstruowany do długodystansowego strzelania. Ma zewnętrzne płetwy wymuszające obrót w czasie lotu w powietrzu, co go dodatkowo stabilizuje i umożliwia strzelanie na dystansie nawet do ok 100 metrów. Dodatkową funkcją tych płetw jest zabezpieczenie przed ewentualną deformacja podczas przejścia przez czok w lufie (zwłaszcza duży).

Rodzaj:Trust Caza Slug
Ładunek: 28g
Kaliber: 12/70
Typ pocisku: brenneke Esmeralda
Łuska: plastik

Producent: TRUST EIBARRES S.A. Hiszpania

Amunicja nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych.


Amunicja jest sprzedawana tylko po okazaniu Pozwolenia Na Broń.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Polecamy

Tarcza żelowa ASG Crosman (SAGBT) Żelowa tarcza do ASG, która pozwoli w bezpieczny i czysty sposób przeprowadzić zawody strzeleckie nawet w salonie! Po trafieniu kulka przywiera
 
Montaż Sports Match UK 1-częściowy średni 1 cal (TM3323) Jednoczęściowy montaż angielskiej firmy Sports Match UK. Przeznaczony do montowania lunet (średnica tubusu 1") o średnicy obiektywu do 44mm na
 
Nóż Cold Steel SRK (38CK)

Nóż typu tactical-knife, doskonale łączący cechy noża survivalowego, bojowego i ratowniczego. Cold Steel SRK to od lat bestseller w środowisku

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.

Ze świata