• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Bock Verney-Carron SAGITTAIRE 12/70 One
Produkt chwilowo niedostępny

Firma Verney-Carron to znany na europejskim rynku producent broni myśliwskiej z Francji. Za wysoką jakością jej produktów przemawia bogata tradycja, firma jest przecież obecna na rynku od 1624 roku.
W jej ofercie znajduje się broń wyprodukowana w najnowocześniejszych technologiach, jednak pozostająca w swoim kształcie i budowie w europejskiej tradycji łowieckiej.

Tym razem przedstawiamy Bocka VC Sagittaire w wersji One. Broń ta jest dedykowana myśliwym poszukującym jednostki wykonanej wg najlepszych standardów standardów zarazem w korzystnej cenie.

Lufy w tym modelu zostały kute na zimno z wysokiej jakości stali chromo-molibdenowej „Super Diament”, zakończone zostały stałymi czokami rozmiarach 0.75  i 0.25. Baskila  jest oksydowana wykonana z wysokiej jakości i bardzo wytrzymałego aluminium typu  Ergal, posiadającego bardzo dobry stosunek wytrzymałości do masy. Baskila pozostaje zatem bardzo lekka a zarazem wytrzymała.
 Broń została wyposażona w eżektory, wyrzucające łuskę wystrzelonego pocisku .

Dane techniczne:
Kaliber: 12/70
Długość luf: 71 cm
Długość całkowita: 115 cm
Baskila: Oksydowana, Ergal
Czoki: stałe: 0.75 oraz 0.25
System spustu: podwójny z systemem "Duble Action", pierwszy spust umożliwia oddanie strzału z obu luf.

Broń jest przystosowana do strzelania śrutem stalowym. 

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją!

Producent: Verney-Carron, Francja

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw Victorinox SwissCard (0.7106) SwissCard to najwyższej jakości podręczny zestaw dla osób ceniących sobie prostotę i wygodę użytkowania. Zestaw ten stworzony specjalnie dla ludzi
 
Wiatrówka KWC IWI Jericho 941 4,5 mm (158000)

Ciężka, wykonana z metalu replika pistoletu Jericho. Napęd dla kulistego śrutu BB stanowi 12 gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku. Ponadto

 
Pistolet Derringer Liegi Gambler .44 Luxus (320032)

Funkcjonalna replika jednostrzałowego pistoletu obronnego typu Derringer. Pistolety te służyły głównie do obrony, jako łatwe do ukrycia,

 

Czy wiesz, że...

Zakupując latarkę, którą będziesz posługiwał się w terenie, warto zastanowić się nad wyborem pomiędzy modelem z żarówką i z diodą LED. Dioda pobiera mniej prądu i bardzo wolno się zużywa. Nie świeci jednak zbyt mocno, więc montuje się zazwyczaj kilka obok siebie. Żarówki i latarki do nich przystosowane są za to tańsze.