• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Bock Verney-Carron SAGITTAIRE 12/76 Polynox
Produkt chwilowo niedostępny

Bocki śrutowe francuskiej firmy Verney-Carron charakteryzują się zgrabnym wyglądem, pięknym grawerunkiem, a jednocześnie znakomitymi cechami użytkowymi, pozwalającymi polować w każdych warunkach i na każdą zwierzynę. Wiele różnego rodzaju wariantów modelu Sagittaire pozwala dopasować do swoich indywidualnych preferencji broń pod kątem kalibru, wielkości wierceń i mechanizmów spustowych.

W naszej ofercie pojawił się nowy model Bocka Sagittaire tym razem w wersji Polynox. Jest to rozbudowany o system wymiennych czoków, uniwersalny model bocka. Broń wraz z akcesoriami (czokami i kluczem do nich) znajduje się w twardej, bardzo eleganckiej walizce z profilowanym wnętrzem, wyścielonej na jednej ze ścianek, specjalną gąbką ochronną, stabilizującą broń w walizce.
W naszej ofercie posiadamy bocki dostępne, po uprzednim zamówieniu, wersje z osadami wykonanymi dla strzelców leworęcznych, wersje jednospustowe, jak i modele w luksusowych wersjach wykończenia.

W komplecie:
- zestaw czoków:
3 szt. wewnętrznych (1.0, 0.5, 0.25)
2 szt. zewnętrzne (1.0, 0,5) przedłużające lufy do 71 cm.
Uwaga: istnieje możliwość dokupienia pozostałych czoków zewnętrznych i wewnętrznych
- klucz do czoków
- walizka

Dane techniczne dla modelu Sagittaire 12/76:
Kaliber:12/76
Lufa: 78 cm, kuta na zimno z możliwością przedłużenia odpowiednimi czokami do długości 71 i 73 cm.
Baskila: Stal
Osada: wyselekcjonowane drewno orzechowe, olejowane.
Mechanizm spustu: podwójny z systemem "Duble Action", pierwszy spust umożliwia oddanie strzału z obu luf.
Eżektor: Tak
Waga: ok. 3 kg

Broń jest przystosowana do strzelania śrutem stalowym. 

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją!

Broń nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym konsultantem.ModelSagittaire 12Sagittaire 12 MagSagittaire 16Sagittaire 20Kaliber12/7012/7616/7020/70Długość lufy71 cm71 cm71 cm66 cmWaga2,75 kg3,0 kg2,75 kg2,55 kgMechanizm spustowy
Pojedynczy lub podwójny

Pojedynczy lub podwójnyPodwójnyPodwójnyMechanizm wyrzutowy łuski
Ekstraktor lub eżektor

EkstraktorEkstraktorEkstraktor lub eżektor  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kompas długi na mapę Rothco (RT-398) Namiarowy kompas na mapę. Przezroczysta podstawa. Dwukolorowa igła magnetyczna. Obrotowa miarka kątowa wokół tarczy. Trzy linijki do różnych
 
Karabinek ASG Sig Sauer 552 (280700)

Wykonana z odpornego na uszkodzenia ABS-u sprężynowa replika etatowej broni strzeleckiej Armii Szwajcarskiej w wersji compact. 

Karabinek

 
Celownik optyczny BSA Edge Pistol Scope 2-7x32 (PS27x32)

Przeznaczony do stosowania w odległości nie mniejszej niż 30 cm od oka celownik optyczny o niewielkiej wadze (221 g) i długości (305 mm). Zaprojektowany

 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.