• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Czok 3/4 do strzelby Baikał Izh-27 kal.12
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Czok 3/4 do gładkolufowej strzelby Baikał Izh-27 kaliber 12.

Czoki stosuje się jedynie podczas strzelania z użyciem amunicji śrutowej. Służą przede wszystkim do zmniejszenia rozmiaru wiązki śrutu, a zatem do zmniejszenia jego rozrzutu.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kapelusz Ultra Force Woodland (RT-5800)

Amerykański kapelusz wojskowy wyposażony w cztery wentylowane otwory. Szerokie na 6 cm rondo stanowi doskonałą ochronę przed słońcem i deszczem.

 
Zestaw SHS szyn montażowych 22mm typu Free Float dl. 180 mm (WM201011) G

Zestaw szyn montażowych 22mm typu free float

Doskonale wykonany zestaw z szynami RIS pasujący do replik z chwytem przednim w standardzie M4.

 
Noktowizor Bushnell Tactical 1x20 (98-0662)

Wygodny w obsłudze monokularowy wzmacniacz obrazu I generacji z wbudowanym iluminatorem podczerwieni pozwalającym na obserwację podczas całkowitych

 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.