• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Dubeltówka Baikał Izh-43EM 12/70
Produkt chwilowo niedostępny

IZH-43EM to klasyczna strzelba myśliwska, wyprodukowana w rosyjskich zakładach Bajkał. Model ten produkowany jest nieprzerwanie od 55 roku. Jest bardzo popularny wśród rosyjskich myśliwych polujących w lasach tundry i tajgi. Dubeltówka znana jest ze swojej wytrzymałości, a zarazem z prostoty w obsłudze i konserwacji.

Lufy kute na zimno w specjalnych formach, zostały zabezpieczone przed odkształcaniem wynikłym z wysokiej temperatury podczas strzelania. Przewody luf oraz komory nabojowe zostały zabezpieczone, przed korozją, chromowaniem. W zespole luf znajduje się selektywny eżektor ułatwiający szybkie przeładowanie lub rozładowanie broni.
Zarówno kolba jak i czółenko zostały wykonane z wysokiej klasy drewna, Na baskili znajdują się delikatne grawerunki z motywem roślinnym, a tradycyjny chwyt angielski podnosi jeszcze klasyczną elegancję rosyjskiej strzelby.

Horyzontalne ułożenie luf, klasyka wykonania wszystkich elementów oraz parametry sprawiają, że broń ta znajdzie uznanie w oczach myśliwych ceniących sobie klasykę i tradycję, ale i poszukujących niedrogiej broni na polowania indywidualne na ptactwo, zające i drobne drapieżniki, jak i na polowanie pędzone.

Dane techniczne
Model: IZH 43
Kaliber: 12/70
Długość lufy: 725 mm
Długość całkowita: 1135 mm
Waga: 3,2 kg

Podana cena jest ceną orientacyjną. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym konsultantem.Broń palna nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.Zapraszamy do naszych salonów firmowych.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet Pionier kal.45 Replika pistoletu kaliber .45 wykonana przez hiszpańską firmę Ardesa na specjalne zamówienie niemieckiej firmy HEGE.
Posiada tradycyjny zamek
 
Nóż składany Master Cutlery MT-350R

Niewielki składany nóż ratowniczy posiadający prócz bezpiecznego, ząbkowanego ostrza solidny zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak

 
Race Silberwilber (20 szt.) Momentem kulminacyjnym każdego sylwestra jest pokaz sztucznych ogni, który rozpoczyna się tuż po północy. Atrakcja taka również
 

Czy wiesz, że...

Śrut to ołowiana amunicja do gładkolufowej broni myśliwskiej lub sportowej (popularnej wiatrówki). Obecnie stosuje się najczęściej pociski wielkości 4,5 bądź 5,5mm. Dawniej, śrut był okrągły; teraz produkowany jest w różnych kształtach, w zależności od odpowiednich parametrów.