Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Dwójnóg składany Deben 9-13 cali (DB1002)

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Dwójnóg składany z nóżkami o regulowanej w zakresie 175-280 mm długości. Wysokość można regulować w jednej z sześciu pozycji. Zmianę pozycji nóżek ze spoczynkowej do użytkowej zajmuje sekundę i dzięki sprężynom nie wymaga znacznej siły. Te same sprężyny odpowiadają za unieruchomienie nóżek w pozycjach skrajnych - rozłożonych i złożonych.

Mocowany jest na śrubie mocowania bączka w wybranym przez strzelca miejscu. Pas transportowy przypinany jest w tym wypadku w otworze specjalnie w tym celu wykonanym w budowie bipodu.

Długość nóżek:
- zsuniętych: 175 mm
- wysuniętych: 280 mm

Producent: Deben, Wlk. Brytania Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Znajdziesz tu wszystko, czego jeszcze nie masz w osprzęcie dla Twojej wiatrówki, a chciałbyś mieć. Możesz też, przeglądając równolegle inne działy z artykułami dla wiatrówek, skompletować indywidualny zestaw: broń i przynależne jej dodatki. Nasze artykuły mają świetną jakość i doskonałe parametry użytkowe.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.


Polecamy

Pistolet ASG Desert Eagle .44 EA (090100)

Sprężynowa replika ASG została wykonana z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Na okładzinach chwytu oraz na zamku posiada oznaczenia IMI - Israel Military

 
Joker CO12 Nóż firmy Joker o charakterystycznym kształcie. Na górnej krawędzi szerokiej głowni mieści się specjalne zaostrzone wgłębienie umożliwiające
 
Pokrowiec z paskiem i kieszenią - czarny Pokrowiec wykonany z kordury, rozpinany na trzech krawędziach wyścielony został miękką gąbką z wytłoczeniami zabezpieczajacą przed przesuwaniem
 

Czy wiesz, że...

Według polskiego prawa, wiatrówki gładkolufowe i gwintowane o energii kinetycznej poniżej 17J nie są bronią pneumatyczną.