• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Filc wysoki kaliber .44 (388712)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Filc VFG najwyższej jakości wykonany przez niemiecką firmę Hege. Jest on przeznaczony dla rewolwerów odprzodowego ładowania kaliber .44. Przybitki VFG należy używać na sucho lub nawilżonej koncentratem Hege Smoke Ex (czyści i natłuszcza).

Dane techniczne:
Wysokość: 10 mm
Kaliber: .44
Ilość: 200 sztuk  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszystko, czego potrzebuje każdy pasjonat strzelania z broni czarnoprochowej, znajdzie w tym dziale. Polecamy produkty do konserwacji, świetną amunicję i osprzęt, który ułatwi używanie broni. Nie szukaj dalej – rozgość się w naszym dziale i wybieraj do woli; bo naprawdę jest w czym!

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Ładownica Uncle Mike's na magazynek 1xpw Kodra (88__1)

Pokrowiec do skrytego przenoszenia 2-rzędowego magazynka do pistoletu. Przypomina pokrowiec na telefon komórkowy i podobnie jak on jest mocowany

 
Zestaw do czyszczenia mieczy Master Cutlery (JL-600) Tradycyjny zestaw do czyszczenia i konserwacji mieczy japońskich oferowany przez znaną z produkcji broni białej oraz noży amerykańską firmę Master
 
Karabinek maszynowy AEG Kałasznikow (AP-E109) Oryginalna replika karabinu Kałasznikow na plastikowe lub kauczukowe kulki 6 mm napędzana elektrycznie.

Replika karabinu posiada bardzo
 

Czy wiesz, że...

Air Soft Gun jest repliką broni palnej o oryginalnym rozmiarze, której amunicją są przeważnie plastikowe kulki o wielkości 6mm, rzadziej 8mm. Tak jak w wiatrówkach, pocisk może być wystrzeliwany dzięki energii potencjalnej sprężyny lub gazu. Na innej zasadzie działają modele, gdzie został zastosowany silniczek elektryczny.